Area Floors, Domotex 2023 ‘de Dünya Lansmanı ‘nı Başarı İle Gerçekleştirdi. .

Domotex 2023 fuarın da açtıkları stand ile dünyanın birçok noktasından, zemin uzmanlarının odak noktası haline gelmesi, üretilen ürünlerin ne kadar başaralı olduğunun bir ispatı oldu. Orsiad Gazetesi olarak, Yücel Akgün Bey’in nezdinde tüm Area Floors ekibini kutlarız.

Yücel bey bize Area Floors’u kısaca anlatabilir misiniz ?

2022’de kurulan Area Floors, SPC konusunda uzmanlaşmış ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Yeni fabrika Area Floors, İstanbul Arnavutköy bölgesinde ve 100’ün üzerinde çalışanı bulunuyor. Fabrika 20.000 m²’den oluşmaktadır . Gelişmiş üretim makinelerimiz ve üretim hızımız ile müşterilerimize hızlı teslimat süresi garantisi sunuyoruz. Üretim aşamalarının tümünde , müşterilerimizin kalite gereksinimlerini karşılamasını sağlayan sıkı ve eksiksiz bir kalite kontrol sistemi uyguladık.

Peki şu ana kadar kaç ülkeye ihracatınız var ?

Ürünlerimizi dünya çapında 20’den fazla ülkeye ihraç ediyoruz. İsveç, Almanya, Avusturya, Belçika, Hollanda, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere birçok ülkede tedarik altyapısı kurmaktayız . İnşaat sektöründe pazarın ihtiyacı olan ürünlerin tespiti, tedariki ve dağıtımı konusunda uzmanlaştık.

 

Bize kısaca SPC hakkında bilgi verir misiniz ?

SPC ürünlerimiz (Taş Plastik Kompozit) yeni nesil olup, su geçirmez, neme karşı dayanıklı, birçok desende yapılabilen ve çevreye zarar vermeyen ürünlerdir. Yüksek yangın direncine sahiptir, tamamen geri dönüştürülebilir, uzun ömürlüdür, yüksek enerji tasarrufuna sahiptir ve iyi bir ses yutma özelliğine sahiptir. Montajı oldukça kolay olup tamamen yeni bir teknoloji ile yapılmış bir yapıya sahip parke türüdür.