Artwin Mobilya

SONY DSC

Salmanlar Mobilya 1971 yılında Bursa’da ahşap üretimine başlamıştır. Dış ticaret arenasında da boy gösteren firmamız arge çalışmalarına önem vermiş ve krokodil desenini ahşapta yeni bir trend ortaya koyacak biçimde tasarlamıştır.
Oluşturduğu Art-Win markası ile hem geçmişin klasik mobilya anlayışını sürdürmekte hem de yeni jenerasyona uyum sağlayan modern dinamik çizgiler taşıyan mobilyalar üretmektedir.

Art-Win Mobilya, mobilya ile ilgili her türlü malzemeyi kullanabilecek teknik alt yapı ve donanıma sahiptir. Ahşap ve dekorasyon konularında, toplu konut projelerinde ve 50,000’i aşkın perakende işe hizmet vermiştir.

Ürün gamında, ev mobilyasının yanı sıra ofis mobilyası; ayrıca iç-dış dekorasyon işleri de bulunmaktadır.

Misyon
Sürekli gelişim anlayışıyla müşterilerinin beklentilerini aşan hizmet ve ürünler sunmayı amaçlayan firma, kısa iş teslim süresi ve lojistik desteği ile daima müşterilerinin yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.

Vizyon 
Ev ve ofis mobilyasının yanı sıra dekorasyon ve tasarım işlerinde ulusal bir marka oluşturmak, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da devamlı müşterilerinin yanında olmaktır.

  • Küçük Sanayi Sitesi Nilüfer Cad. C Blok No:66/E Nilüfer / BURSA
  • Tel: +90 224 443 6 444 / +90 224 441 2 452