ASD Laminat, LAMİNAT SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE’DE BİR İLK!

ASD Laminat, gerçekçi ürün deneyimi oluşturulması amacıyla Laminat sektöründe Türkiye’de bir ilk olan 3D Kartela uygulamasını hayata geçirdi. 

Türkiye’nin önde gelen laminat markası ASD Laminat’ın hayata geçirdiği 3D Kartela Uygulaması, tüm mimar, tasarımcı, bayi ve son kullanıcıların; ürün, dekor, desen ve renk seçimini kolaylaştırıyor.

Karar vericiler ve uygulayıcılar, 500’den fazla dekoru, seçilen yüzeyler ile birlikte yansıma ve parlaklık özelliklerini gerçeğe en yakın şekilde görüntüleyebiliyorlar. Böylece ürünün fiziksel numunesine ihtiyaç duymadan yüzey ve renk uyumunu gerçekçi bir şekilde sanal ortamda deneyimleme fırsatı buluyorlar.

65’den fazla ülkede iş ortaklıkları bulunan ASD Laminat, inovatif, yaratıcı ve global bakış açısıyla sınırları kaldırarak, ürünlerinin her an her yerde ulaşılabilir olması amacıyla hayata geçirdiği 3D Kartela uygulaması ile, müşterilerine kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda” Sürdürülebilirlik” kavramını kurum kültürünün en önemli parçası haline getiren marka, bu uygulama ile basılı materyal çalışmalarını da azaltarak çevre dostu marka olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Sektörde ilk ve tek olan, ürünleri üç boyutlu inceleme imkanı sunan uygulama ile yirmiden fazla yüzey, beş yüzden fazla dekor ile gerçek yansıma ve ışık altında deneyimlenebiliyor. Bu sayede müşterilerin karar verme sürecini hızlandırılıyor.

ASD Laminat Hakkında:

ASD Laminat’ın kökeni, Alpay Orman Ürünleri adıyla, orman endüstrisinde ilk girişimini gerçekleştirdiği 1955 yılına dayanmaktadır. Takip eden yıllarda, laminat üretim hattının devreye alınmasıyla şirket adı “ASD Laminat” olarak değiştirilmiştir. Bugün, 5 Emprenye hattı, 5 Yüksek Basınçlı Laminat (HPL) ve 3 Sürekli Basınçlı Laminat   C-HPL hattı ve reçine reaktörlerine sahip firma, yıllık 35.000.000 m2 laminat, kapsamlı ve geniş dekor & desen, ürün, ürün sınıfı ve yüzey koleksiyonu ile, 65’ten fazla ülkede bulunan iş ortaklarına, sürdürülebilir ve çağdaş mimari çözümler sunan dünyada öncü bir laminat üreticisidir.