ATHOME FURNITURE

ATHOME FURNITURE, vizyonunda belirtildiği üzere, kendine has, zarif tasarımlarıyla farklı kültür ve coğrafyalarda yaşayan insanların ihtiyaçlarına cevap vermek üzere ev mobilyası üretimi yapmakta. Misyonunun gereği olarak ATHOME Mobilya modern teknolojiler kullanarak, kaliteyi, estetiği ve fonksiyonelliği değişik coğrafyalarda yaşayan tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

ATHOME Mobilya ev mobilyaları üretip tamamen ihraç eden bir firmadır. ATHOME Mobilya özellikle yatak odası, genç odası, yemek odası, yatak, baza, duvar üniteleri ve vestiyer üretiminde yoğunlaşmış ve uzmanlaşmıştır. Firmamız ayrıca müşterilerimizin istekleri doğrultusunda projeler konusunda da çalışmalar yapmaktadır.

ATHOME Mobilya üretim tesisleri tamamen otomasyona dayalı, yeni nesil Alman ve İtalyan menşeli CNC makinalarla modern üretim tekniklerine göre dünya standartlarında üretim yapılmaktadır. Bunun bir neticesi olarak ATHOME Mobilya bugün farklı kıtalarda 30’dan fazla ülkede birçok noktaya satış yapmakta. Firmanın müşteri portföyü genellikle mobilya toptancılarından oluşmakta.