BAKIŞ DOOR: TÜRKİYE ve ORTADOĞU’nun EN BÜYÜK İÇ ODA KAPISI ÜRETİMİ TESİSİ

Lamine Touch ve PVC yüzey iç oda kapılarında birbirinden güzel modeller ve renkleri ile BAKIŞ DOOR Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun En Büyük İç oda kapısı üretİcİ fabrikasıdır. Yüksek otomasyon gücü ile yılda 1.000.000 adet kapı üretimi tesisi ile benzersiz hız ve hizmet ayrıcalığı sunar.

Şirket mottomuzu kalite  güven ve inanç üzerine inşa ederken, diyoruz ki BAKIŞ SÖZÜ, Birlikte DAİMA GÜÇLÜ DAİMA İLERİYE. Birlikteliğin gücüne inancımız bizleri her zaman daha iyi yerlere getirdi ve getirmeye devam edecek. 2022 yılı trend model ve renklerimizin lansmanını yaptığımız geçen aylarda aldığımız güzel tepkiler ve teşekkürler de yegane motivasyon kaynağımız.

50.000 m2 alana kurulu dev kapı tesisi ve yüksek otomasyon gücü ile yılda 1.000.000 adet kapı üretimini rahatlıkla gerçekleştirecek BAKIŞ DOOR markası Türkiye’nin bu alanda en büyüğü olması bakımından da benzersiz bir üretim hızına sahip.

PVC yüzey kaplama kapıları ve Lamine Touch kapı alternatifleri ile çok zengin bir renk model yelpazesine sahip olan BAKIŞ, bu gücünü ihracat alanında oldukça iyi kullanmakta. Kalite ve hizmet alımı dengesinin muazzam uyumunu ancak böylesine büyük bir tesis sağlayabilir. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı misafirlerinin hayranlıkla ziyaret ettiği tesis müdürü konu hakkındaki fikirlerini şöyle belirtiyor.

“Herkesi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız, çünkü tüm bunlar, ekip inanç ve istikrar ile mümkün olan şeyler. Ürettiğimiz ve başardığımız her işin ardında sayısız insanın emeği yatıyor. Sadece personelimiz değil, bizlere olan inanç ve kaliteye olan güveni bilen tüm mobilya üreticileri, müteahhit ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren iş insanları da bu ekibin içine dahildir.

Bizler bazı ürünlerimizin tasarımlarını neredeyse butikleştirecek kadar çok istişare ederek üretiyoruz.

Üretim gücümüzün ve hızımızın bir bölümünü makina parkurlarımıza yaptırıyor görünsek bile, bunların üretimi için bir araya geldiğimiz her sektörden kullanıcıların ortak aklı ve beğenisi alarak gerçekleştiriyoruz. Şirket mottomuzu bu inanç üzerine inşa ediyoruz. Biz diyoruz ki BAKIŞ SÖZÜ, Birlikte DAİMA GÜÇLÜ DAİMA İLERİYE. Birlikteliğin gücüne inancımız bizleri her zaman daha iyi yerlere getirdi ve getirmeye devam edecek.”

Şirket Genel Müdürü Necmettin ATEŞ, konu ile ilgili özellikle vurguladığı şu cümle ile günümüz problemlerine de ışık tutmaktadır.

“Katma değeri yüksek ürünlerin ülkemizde üretilmesi kadar, dünyada ilklerin öncüsü olma misyonumuzu hiçbirzaman unutmadık.

Çizilmez Lamine Touch kapılarımızı dünyanın 58 ülkesine ihraç ediyor, Türk ürün kalitesinin tüm dünyada hak ettiği yeri alması için titizlikle üretim ve pazarlama faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bunun yanı sıra PVC yüzeyli kapılarımızı da burada gururla anmak istiyorum. Gururlandığımız konu en başta mobilya üretimi emekçisi değerli ekip arkadaşlarımızın çalışmasıdır, zira Lamine Touch kapılarda da PVC kapılarda da kaliteli üretimi sıfır fire ile sürdürme hedeflerimiz için durmaksızın devam eden AR-GE çalışmalarımız neticesinde çok ciddi başarıları hem şirketimiz hem ülke milli servetini koruma misyonumuz adına elde ettik. Bizler, gerek endüstriyel gerek ise bayilikler aracılığı ile ulaştığımız değerli müşterilerimize üstün kaliteli ürünleri ulaştırmak için çalışıyoruz, bu durum otomatik müşteri sadakatini bize kazandırıyor. Ürünlerimizdeki kalite, pazarlama kolaylığını getirdiğinden ekstra bir açıklama/reklam faaliyetine gerek bile kalmıyor çünkü mutlu tüketici reklam faaliyetlerini sizin için yapıyor.”

2022 yılı trend model ve renklerimizin lansmanını yaptığımız geçen aylarda aldığımız güzel tepkiler ve teşekkürler de yegane motivasyon kaynağımız.