Premium Mekânlar İçin Yeni AGT 3P

2022’nin ilham veren markası olma iddiasındaki AGT, yeni koleksiyonu 3P ile Panel sektöründe yeni bir trend başlatıyor. AGT’nin Supramat koleksiyonu ile yükselişe geçen mat trendi, 3P ile yeni bir boyut kazandı. Solid renklerdeki zarafeti mekânlara taşıyan 3P Panel koleksiyonu dokulu  yüzeyleri ile de yeni bir Premium mekân trendini başlatıyor.

Parke ve Panel sektörünün lideri AGT, uzun süren çalışmaları sonucunda SMR yüzey teknolojili 3P koleksiyonunu oluşturdu. 18 dekordan oluşan 3P koleksiyonu, renk ve yüzey seçenekleri ile mekânlarda Premium dönemini başlatıyor. 3P koleksiyonu AGT’nin tasarım kadrosunun uzun süren saha çalışmaları ile  geliştirildi.

Son dönemde aksesuar, kıyafet, kırtasiye sektörlerinde yükselişe geçen dokulu yüzeyler, 3P ile bu trendi mobilya ürünlerine de yansıtıyor. Dokulu yüzeylerin yanı sıra SMR teknolojisi ile geliştirilen solid renkli yüzeyler ise leke tutmayan ve parmak izi bırakmayan yüzey yapısıyla dikkat çekiyor.

Premium Pet Panel

Dekorasyonda elegant yaşam alanlarında boy göstermeye başlayan dokulu yüzeyler mekâna kazandırdığı şıklık ile göz dolduruyor. Doğadan ilham alan, taş, ahşap ve tekstil dokulu dekorlarıyla 3P koleksiyonu, mutfak, yatak odası, ofis ya da antre gibi mekanların tasarımında stil sahibi kişiliklere hitap ediyor.

3P Panel Serisi, dokulu yüzeylerinin haricindeki ipeksi dokunuşa sahip solid renkleriyle de zarafete mekan açıyor. Koleksiyon içerisinde yer alan Gece Siyahı, Derin Mavi, Elit Gri, Karetta Yeşili, Konfor Gri, Latte Krem, Polar Beyaz, Vintage Bej ve Yaprak Yeşili dekorları yeni bir panel modası başlatıyor.

3P Panel serisi pet hammaddeden üretildiği için geri dönüştürülebilir malzeme yapısına sahip. Üretim süreçlerinde insan sağlığını ve doğaya saygıyı ön planda tutan AGT’nin Premium Pet Panel koleksiyonu da E0 emisyon değerinde üretildi. 3P Paneller, mekânlarda rakip tanımayan kusursuz yüzeyinin yanında, uluslararası standartlara göre yapılan testler sonucunda parmak izi bırakmıyor; çizilmeye, lekelere ve buhara karşı yüksek dayanıma sahip. Başta mutfak ve ofis olmak üzere 3P Paneller, her türlü mobilya ve dekorasyon tasarımında özel tasarım üretim amaçlı kullanılabiliyor.

Panel Yüzeylerindeki Yeni Teknoloji: SMR

3P Panel koleksiyonunun AGT’nin ilham veren marka olma misyonuna katkı sunduğunun altını çizen AGT İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Çetinkaya, yeni koleksiyon hakkında şu değerlendirmelerde bulundu: “Sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek geliştirdiğimiz 3P Panel koleksiyonumuzu pazarın beğenisine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tasarım ekibimizin uzun süren çalışmaları sonrası özellikle dokulu yüzeylerde yeni bir moda trendini başlatacağımızı düşünüyoruz. Koleksiyonun solid renklerinin ise, doğallığı zarafetle buluşturmak isteyenlere eşsiz bir seçenek olacağa benziyor. Dekorların neler olacağına karar verirken AGT’nin mimar ve tasarımcıları özenle çalıştı.

Koleksiyonumuzun muadillerinden ayıran en önemli özelliklerden biri de solid renkli yüzeylerde LX-Housing tarafından geliştirilen SMR teknolojisi. SMR, teknolojisi süper mat yüzeylerin üstün dayanım teknolojisi uygulanarak üretilmiş yeni nesil bir kaplama türü. SMR teknolojili yüzeyler parmak izi bırakmıyor, Lekeler kolay temizleniyor, çizilme ve buhara karşı yüksek dayanım gösteriyor.

Mobilya Sektörüne Katkı Sunacak

AGT İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Çetinkaya Premium Pet Panel koleksiyonunun mobilya sektöründe de büyük karşılık göreceğini inandıklarını belirterek şunları söyledi: “AGT olarak, mobilya sektörünün hayatını kolaylaştıracak malzemeler geliştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.3P’nin sektöre kazandırdığı yeni yüzeyleri mobilya trendlerini de etkileyecek. Mobilya sektörüne yenilikleri getirmek, ihtiyaçlarını doğru analiz edip tasarım ve üretim süreçlerinde onları desteklemek AGT’nin en önemli misyonlarından biri. “