BETA Kimya’dan ışıl ışıl temizlik için mükemmel çözüm

Mucize Temizliğin Yeni Adı APEL Işıl Işıl

Kimya sektörünün öncü şirketlerinden BETA Kimya, geliştirdiği inovatif çözümlerle geniş ürün ailesine yeni üyeler eklemeye devam ediyor. Mutfaktan banyoya, ayakkabıdan barbeküye kadar pek çok farklı malzeme ve yüzeyde kusursuz temizlik sunan yeni APEL Işıl Işıl, pratik kullanımı ve mükemmel leke çıkarma performansı ile temizlikte mucizelere imza atıyor.  

Türkiye’nin kimya alanındaki en köklü şirketlerinden BETA Kimya A.Ş., jenerik markası APEL ile hayatın her alanına konfor katan ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Mermerden musluğa, derz dolgularından fırınlara kadar pek çok farklı materyalin hızla temizlenmesini sağlayan yeni APEL Işıl Işıl, inatçı lekeleri kolayca çıkararak mükemmel temizlik ile göz alıcı parlaklığı bir arada sunuyor.

Özel olarak geliştirilen mikro kristalli formülüyle en zorlu lekeleri dahi hızla yok etmeyi başaran APEL Işıl Işıl, yüzeylere zarar vermeden uzun süreli temizlik ve hijyen sağlıyor. Kremsi yapısı ile yüzeylere ipeksi şekilde dokunarak zorlu kirleri ve lekeleri anında ortadan kaldıran APEL Işıl Işıl, güçlü bileşenleri sayesinde tüm yüzeylere zahmetsiz temizlik imkanı veriyor.

Muhteşem temizlik ve mükemmel parlaklık APEL Işıl Işıl’da buluştu

Limon esanslı özel kokusuyla uygulandığı her yüzeye ferahlık katan APEL Işıl Işıl ile fırın, ocak, tencere çaydanlık, seramik, lavabo, küvet, duşakabin ve daha pek çok noktada mucize temizliğe ulaşılabiliyor. En zor ve en inatçı lekeleri saniyeler içinde temizleyen yeni APEL Işıl Işıl sayesinde ütüden barbeküye, mermerden deri ayakkabılara kadar pek çok farklı alanda muhteşem temizlik ve mükemmel parlaklığa tek ürünle ulaşılıyor.

 

500 gramlık pratik ve hafif ambalajıyla sunulan yeni APEL Işıl Işıl, çok amaçlı ve geniş kullanım alanlı temizlik isteyenler için mucize sonuçlar sunuyor. Yeni APEL Işıl Işıl’a yapı marketler ve online alışveriş sitelerinden ulaşılabiliyor.