CFE 2023 – Flooring Expo Fuarı’nın resmi protokolü imzalandı.

5-8 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) bir araya getirecek CFE 2023 – Carpet & Flooring Expo Fuarı’nın resmi protokolü imzalandı.

GAİB Merkez Binası’nda yapılan imza törenine; Tüyap Fuarlar Yapım A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, İstanbul Halı İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hayri Diler, Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği Başkanı Zeynal Abidin Kaplan ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

 

Carpet ve Flooring Expo marka fuar olacak

Tüyap Fuarlar Yapım A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, imza töreninin ardından yaptığı açıklamada, Türkiye’nin lider sektörlerinden biri olan halıcılığın İstanbul’da gerçekleştirilecek CFE 2023 Fuarı ile dünya markası haline geleceğini söyledi. Ersözlü, “İHİB ve GAHİB’in değerli başkanları başta olmak üzere sektör temsilcilerimize bu önemli iş birliği için teşekkürlerimi sunuyorum. Carpet ve Flooring Expo’yu hem ülkemiz hem de dünya için önemli bir marka fuar yapmak için hep beraber çalışacağız. Fuarımızın sektöre ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.