BIESSE GROUP 50.YILINI KUTLUYOR!

1969 yılında Giancarlo Selci tarafından İtalya’nın Pesaro şehrinde kurulan; ahşap, cam, taş, plastik ve metal işleme teknolojilerinde küresel bir lider olan Biesse Group, 50. yılını tüm dünya genelindeki grup şirketlerinde düzenlediği çeşitli etkinliklerle kutluyor.

Entegrasyon, otomasyon ve dijitalleşmenin geleceği şekillendirecek bir anahtar olduğu inancıyla hareket eden Biesse Group; en yenilikçi teknolojilerinin, entegre çözümlerinin, gelişmiş ve kullanımı kolay hizmetlerinin yakından deneyimlenmesi ve kazanç sağlayacak üretim modellerinin iş ortaklarıyla birlikte tasarlanması için düzenlediği bu etkinlikler sayesinde, tüm dünya genelindeki müşterilerine doğrudan ulaşabilmeyi hedefliyor.

Bu nedenle; Mart 2017’den beri İstanbul Maltepe’deki Showroom, çok fonksiyonlu eğitim alanları, lokal servis & yedek parça hizmet departmanlarını içeren 2000 m2’lik kampüsünde, %100 İtalyan firması olarak müşterilerine hizmet vermekte olan Biesse Türkiye, 21-23 Mart tarihleri arasında düzenlediği “Inside Biesse” etkinliğinde, hem Biesse Group’un 50. yılını hem de sektörün ilk, tek ve en büyük çalışan showroomunun açılışının 1. yılını misafirlerinin katılımıyla kutladı.

Davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik boyunca, çeşitli demolarla tanıtılan 20’nin üzerinde son teknoloji ürünü makine misafirler tarafından yakından deneyimlendi ve sadece 50. yıl kutlamasına özel olarak sunulan kampanyalardan yararlanma fırsatı sunuldu.

50 yıldır, sektörün büyümesinde ve gelişmesinde lokomotif görevi üstlenen Biesse Group; çalışanları, işe olan tutkusu ve mükemmel teknolojileriyle çıktığı yolda yenilikçi işlere imza atmaya devam edecek.