Biesse Türkiye 2023 yılı etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor.

Biesse Türkiye, 3-4 Mayıs tarihlerinde Technology Days etkinliğini gerçekleştirdi. İstanbul Maltepe Showroom’unda gerçekleştirilen etkinliğe İstanbul başta olmak üzere toplamda 11 farklı ilden 50’ye yakın ziyaretçi katılım sağladı. Etkinlik boyunca 13 farklı makine çalışır durumda uzman Biesse ekibi eşliğinde canlı demolar ile sergilendi.

İki gün süren etkinlikte Biesse, sunduğu teknolojik ayrıcalıklar sayesinde iş ortaklarının A’dan z’ye üretim süreçlerini nasıl kolaylaştırabileceklerini uygulamalı olarak gösterme fırsatı yakaladı.

Biesse Türkiye ve Orta Doğu Satış Direktörü Süleyman Özkan Technology Days etkinliğine dair şu detayları paylaştı: ‘’Biesse olarak yıl içerisinde düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz sayesinde katılım gösteren iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunma fırsatı yakalıyor, iş süreçlerini kolaylaştıracak teknolojileri uzman ekibimiz eşliğinde onlarla buluşturuyoruz. Etkinliğimize ilgi gösteren tüm iş ortaklarımıza ve misafirlerimize çok teşekkür ederiz. Hem İstanbul hem Dubai kampüslerimizde gerçekleştireceğimiz etkinliklerimize herkesi davet ediyoruz. 2023 yılı boyunca sürecek etkinliklerimizde, teknolojilerimizi ziyaretçilerimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz. Ayrıca bizlerle her daim iletişime geçerek makinelerimizi yakından keşfetmek üzere demo talebinizi iletebilir, kampüsümüzü ziyaret etmek üzere randevunuzu oluşturabilirsiniz.’’

Biesse Türkiye’nin yeniliklere öncülük eden çözümleri hakkında detaylı bilgi ve daha fazla bilgi için www.biesseturkiye.com.tradresini ziyaret edebilir veya +90 216 528 58 00 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Biesse; ahşap, cam, taş, plastik ve kompozit malzemeleri işleme teknolojisinde dünya lideridir. Mobilya, inşaat, gemi yapımı, havacılık endüstrilerinin yanı sıra kapı/pencere çerçeveleri ve bileşenleri üreticileri için makineler, entegre sistemler,yazılımlar tasarlar, üretir ve dağıtımını gerçekleştirir. Şirket, 12 endüstriyel saha, 39 şube, 300 acente ve bayisi ile faaliyet göstermektedir. Müşterileri arasında İtalyan ve uluslararası tasarım alanında prestijli birçok isim yer almaktadır.