Çağ Mobilya

Mobilya sektöründe çok eskiye dayalı tecrübesi olan iki girişimci güç birliği yaparak 2001 yılında Çağ Mobilya Ltd. Şti’yi kurulmuştur.

Çağ Mobilya, çağdaş tasarımlarıyla dizayn ettiği ürünlerinde kullanılan malzemeleri titizlikle seçmektedir.

Ürünlerde kullanılan ahşap kısımlar uluslararası normlara uygun nem oranında, Doğu Karadeniz bölgesindeki, özenle seçilmiş gürgen ağaçlarından yapılmaktadır. Ağaç, kesiminden mamül halini alıncaya kadar her evrede izlenmektedir.

Çağ Mobilya tüm ürünlerinde anti-allergic toksit olmayan malzemeler kullanmakta olup, pamuk, kıtık gibi haşere üretecek hammedeler kullanmamaktadır. Ürünlerimizde tekstil sektöründe güncel olan, en son üretilen ürünlerimizde kadife ve şönil kumaşlar tercih edilmektedir.

Kullanım amaçlarına göre farklı modellerde tasarlanan oturma gruplarımız; yurdumuzun dört bir yanına gönderilmektedir. Yurt çapında bayii ağını oluşturmakta olan şirketimiz, dünyanın birçok ülkesindeki pazarda yerini almıştır. Yeni ülke pazarlarına girmek içinde çalışmalara devam etmektedir.

Tasarımları firmamıza ait farklı renk ve desende üretilen ürünlerimiz; AR-GE bölümümüzün çalışmaları ile model sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Ürünlerimiz üretim hatalarına karşı bir yıllık üretici firma garanti kapsamındadır. En iyi Çağ’ı biz başlattık…

  • Mobilyacılar Sitesi Çınar Caddesi 63. Blok No: 4 Yüreğir / Adana
  • +90 322 346 16 44
  •  +90 322 346 29 87
  •  [email protected]
  • www.cagmobilya.com