Çalışkan Ofis Mobilyaları

Firmamız 1974 yılında inş. müh. Veysel ÇALIŞKAN tarafından İstanbul’da kurulmuştur.Yıllarla birlikte büyüyen firmamız gerek Ofis mobilyası gerekse ev mobilyası alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır.Ülkemizde bir çok ilke imza atmayı kendine ilke edinmiştir.Bir çok büyük firmanında tercih sebebi olmasında sürekli denenmemişi denemenin arayışı içinde olmasının büyük bir etkisi vardır.Kaliteyi ,sürekli iyiyi aramak zamanla müşteri talebindeki artışla birlikte müşteri beklentilerindeki artışıda beraberinde getirmiştir.

Bu sebeple firmamız 1994 yılında büro mobilyası üretimindeki hem kaliteyi yükseltmek ,hem müşteri ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilmek için Dudullu’daki fabrikasına  taşınmıştır.1996 yılında ülkemize ilk CNC Makineyi getiren bir iki firmadan biridir.Yıllarla birlikte gelişen makine parkı.artan kalite, ülkenin çeşitli yerlerinden gelen talepler.Markalaşmayla birlikte firmayı bayi ağı kurmaya yöneltmiştir.2000’li yıllarda İstanbul’dan Van’a kadar birçok noktada ofis mobilyası ürünleri satan firmamız.Bir yandan da kendi OFİS MOBİLYASI mağazalarını kurmaya başlamıştır.İstanbul’da yıllar içinde açılan Gebze,Maltepe ,İçerenköy,Masko ve Modoko mağazalıyla birlikte perakende müşterilerininde taleplerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır.

2004 yılında yeniden yapılanmaya giden firmamız.Ofis mobilyasında proje ağırlıklı çalışmalarını arttırmış.Firmalara kendilerini görüntü olarakta alışılmış ve standart mobilyalardan sıyrılmalarını sağlamak için firma kimliğine uygun özel mobilyalar üretmeye başlamıştır.Aynı yıl hizmet kalitemizi mükemmelleştirme çalışmalarımıza katkısı olması için ISO 9001 kalite belgesinide almış olan firmamız.Beklentileri yüksek olan firmalara özel proje çalışmalarıyla destek vermeye devam etmektedir.

Her müşteriye yakın dostlarımız olarak hizmet veren firma çalışanlarımız.Üzerinde çalışılan her yeni ofise bir ressamın portresinde çalıştığı titizlik ,özen ve zevkle    çalışmaktadır.Çalışmalarımızın sonunda müşterilerimizden aldığımız övgüler çalışmalarımızdaki en büyük motivasyon kaynağımızdır.

Firmamız BÜRO MOBİLYA‘larındaki kalitesini tescillemek amacı ile 2012 yılında MGB güvence belgesi , MEP güvence belgelerine ek olarak TSE kalite belgesinide almıştır. 2012 yılında açılan Modoko Exc. magazası ile OFİS MOBİLYASINDA hali hazırda sunmakta olduğu makam takımları , çalışma masaları , toplantı masaları , bankolar , ofis koltukları , büro kanepeleri gibi ürünlerine ahşap makam masaları , masif makam grupları gibi yeni üst sınıf ürünlerinide katmıştır.

  • Modoko Sanayi Sitesi 3.Cadde No:9  Ümraniye / İstanbul
  • Tel : 0216 313 33 32 
  • Fax : 0216 540 54 53
  • Mail : [email protected]
  • www.caliskanofis.com.tr