Çamsan Parkelam’dan Gözalıcı Bir Yenilik: “Modern Long Seri”

Türkiye’nin ilk laminat parke üreticisi olan Çamsan Parkelam, 2022’yi estetik çizgisi ve özgün renk skalasıyla dikkatleri üstüne çeken yeni parke serisi “Modern Long Seri” ile karşıladı.

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli parke üreticilerinden biri olan Çamsan Entegre, Parkelam markası altında ürettiği laminat parke ürünleriyle son tüketicinin güvenini kazanmış durumda. Marka, yeni koleksiyonlarıyla sektörün ve tüketicinin ilgisini canlı tutarken, kendini güncel tutmayı da başarıyor.

 

Çamsan Parkelam’ın yeni laminat parke serisi “Modern Long Seri”nin doğal ahşap yüzey görünümü, dekorasyona doğallık katıyor. Modern Long Seri özgün, zarif ve şık görünüme sahip on farklı renk seçeneğinin yanı sıra;ahşap yüzey dokusu, derzli görünümü ve estetik dizaynıyla yaşam alanlarını yenilemek isteyenler için tasarlandı.

Son teknoloji üretim sistemleri ve alanında yetkin tasarımcıların doğadan aldığı ilham Modern Long Seri’de buluştu. Uludağ Meşe, Aydos Meşe, Balkan Meşe, Rumeli Meşe, Sofya Meşe, Cunda Meşe, Palmira, Ovenkol, Mauna isimli renk seçenekleriyle “Modern Long Seri” 2022’nin döşeme dekorasyonu trendleri arasında yerini aldı.