Çetmen Mobilya ile Gençler Yeni Okul Dönemine Yeni Odalarında Başlıyor

Çetmen Mobilya, yeni okul dönemi öncesi gençlerin heyecanına heyecan katacak bir kampanya hazırladı. Kampanya ile 17 Ağustos – 30 Eylül tarihlerinde yapılacak genç odası takımı alışverişlerinde, 1.990 TL’den başlayan avantajlı fiyatlar ve hediyeler sunuluyor.

Türkiye’nin köklü mobilya üreticilerinden Çetmen Mobilya, okula dönüş kampanyasıyla ailelerin yanında yer almaya devam ediyor. Bu kapsamda şirketin yeni nesil tasarıma sahip genç odası takımları 1.990 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca genç odası takımı alan ailelere Flop tek kişilik yatak ya da 250 TL’lik çek hediye ediliyor. 17 Ağustos’ta başlayan kampanya 30 Eylül 2018 tarihine dek devam edecek.

Genç odası takımı kampanyasıyla gençleri yeni okul döneminde desteklemeyi hedeflediklerini dile getiren Çetmen Mobilya Pazarlama Direktörü Erhan Güngör; “Okula hazırlık dönemi genç nüfusa sahip ülkemiz açısından büyük önem taşıyor. Akıllıca tasarlanmış, konforlu ve kullanışlı bir odanın gençlerin motivasyonu üzerindeki olumlu etkisi her geçen gün daha fazla anlaşılıyor. 56 yıllık deneyimiyle Türkiye’nin mobilya markası Çetmen Mobilya olarak gençlere bu motivasyonu uygun fiyatlarla sağlamak üzere özel bir kampanya başlattık. Bu sayede daha fazla gencimizin hayallerindeki odada, keyifli ve başarılı bir okul dönemi geçirmelerini temenni ediyoruz” dedi.