Tekzen’de kur artışlarına inat zam yok!

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, döviz kurlarındaki yükselişe fiyatlarını sabitleyerek yanıt verdi. Tekzen bu doğrultuda, binlerce çeşit üründe zam yapmayarak, ekonomiye destek verdi.

 

Ekonomide dolar kaynaklı sarsıntıya karşı yerli ve milli bir destek de Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen’den geldi. Marka son günlerde dövizde yaşanan artışı ürün fiyatlarına yansıtmayarak ekonomiye destek mesajı verdi.

 

2018 yılında 20 yeni mağaza açma hedefiyle büyümesine devam eden sektöründeki ilk yerli marka Tekzen, kur artışına yanıt olarak fiyatlarını sabitledi. Tekzen bu kapsamda mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik ve aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar çok geniş yelpazedeki binlerce çeşit ürünün fiyatına zam yapmadı.

 

59 ilde 138 mağazasıyla evlerini yenilemek ve güzelleştirmek isteyenlerin ilk durağı olan Tekzen, Türkiye’nin dört bir yanına yayılan mağazalarında müşterilerine 20 bini aşkın ürün çeşidiyle kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunuyor.