DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2024’ü ziyaret etmek için kayıtlar başladı!

Asya Pasifik bölgesinin en büyük zemin kaplama fuarı  Domotex asia/CHINAFLOOR, 28-30 Mayıs 2024 tarihleri arasında Şangay’da gerçekleşecek. Fuar dünyanın her yerinden katılımcıları ağırlayarak Asya’nın tüm zemin kaplama pazarlarındaki yeniliklerine ve yeni iş fırsatlarına kapı açacak.

Zemin kaplama sektörünün mensupları, 26. kez düzenlenecek olan fuara ücretsiz erişim sağlayamak için https://www.domotexasiachinafloor.com/register-now.shtml adresinden kayıt yaptırabilirler.

Temmuz 2023’te başarılı bir etkinlik düzenlenmesinin ardından, 112 farklı ülkeden gelen 83,594 zemin profesyonelini ağırlayan fuar, 2024 yılında daha da genişlemeye hazırlanıyor. 230,000 metrekarelik bir alanda, Ulusal Fuar ve Kongre Merkezi (NECC – Hongqiao) içindeki 8 salonda sergilenecek olan fuarda 1600’den fazla katılımcının yer alması beklenmektedir. Fuarın en büyük bölümü olan sert zemin, tüm türlerde dayanıklı, ahşap, laminat, mantar ve bambu zeminler ile dış mekan güverte ürünlerini sergileyen 4 salona yayılacak. Halı, kilim ve halı teknolojisinin üreticilerinin 2.5 salonu kaplaması planlanırken, geriye kalan alan zemin teknolojisi, spor zeminleri ve ahşap kapılar, duvar panelleri gibi tamamlayıcı ürünler için ayrılacaktır.

DOMOTEX asia/CHINAFLOOR, sadece Çin’i değil, tüm Asya bölgesini temsil ediyor. Tüm dünyanın deneyimlediği mevcut ekonomik zorluklara rağmen, Çin, üretim gücü ve büyük tüketim pazarı olarak birçok fırsat sunmaya devam ediyor. Diğer yakın Güneydoğu Asya pazarları da hızla büyüyor “diyen etkinlik ortak kurucusu ve düzenleyicisi CFL Flooring’in Başkanı Thomas Baert, fuarın Asya genelinde yeni fırsatlara ulaşmak adına bölgedeki tek özel uluslararası etkinlik olduğunu belirtiyor.

 

Sektördeki önde gelen firmalarından; Classen, Daejin, Eletile, Hawk, HMTX, KDF, Lamett / CFL Flooring, LX Hausys, Sanyi, Unilin, Azumi, Bona, Homag  (Sert zemin & Döşeme Teknolojisi), Bulckaert, Haima, Oriental Weavers, Paulig, Standard Carpet, Voxfloor (Halı), Freudenberg, Universal Fibers, Groz-Beckert, Staubli, Trutzschler, Vandewiele, Zimmer (Halı Teknolojisi) şimdiden 2024 etkinliğine katılımlarını onayladılar.

 

CLASSEN Group Satış Başkan Yardımcısı Adam Kuzelewski şunları söyledi: “Doğu Asya pazarlarının canlı ve heyecan verici bir geleceğe sahip olduğuna inandığımız için DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2024’e katılacağız. Alman üretici olarak, Alman üretim tesislerimizde geliştirip ürettiğimiz ve Asya pazarına sunmak istediğimiz geniş bir zemin ürün portföyüne sahibiz. Çin ve diğer Asya pazarlarını ciddiye alıyor ve buralarda genişlemeyi planlıyoruz.”

 

Çin dünya ile ticari ilişkilerini kolaylaştırmaya devam ederken, fuar 2024 yılında artan sayıda uluslararası ziyaretçiyi ağırlamayı bekliyor. Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Tayland, Malezya, Singapur gibi ülkelerin vatandaşları artık Çin’i vizesiz ziyaret edebiliyor ve liste büyümeye devam ediyor. Etkinlik organizatörleri, platformun Çin, Asya ve dünya arasında zemin kaplama sektöründeki ticari ilişkilerin yeniden kazanılmasına en iyi şekilde yardımcı olmasını sağlamak için alıcı programlarına da vurgu yapıyor. 2024’te 150’den fazla uluslararası alıcı ve farklı ülkelerden çok sayıda alım heyeti ağırlanacak. Seçilen alım ekipleri, ücretsiz konaklama, eşleştirme faaliyetleri, özel bir salona erişim, tüm yerinde etkinliklere ve seminerlere ücretsiz erişimin yanı sıra şehir turu, VIP parti ve daha fazlası gibi çeşitli eğlence etkinliklerinden yararlanacak.

 

DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2024, geçmişte olduğu gibi, sektörler arası iletişimi ve entegrasyonu teşvik eden kapsamlı bir platform olan Build Asia Mega Show çatısı altında, güneş kırıcı ve kapı/geçit endüstrisi için önde gelen Asya Pasifik ticaret fuarı R+T Asia, tasarım ve mimarlık endüstrisinde bağlantı kurmak, öğrenmek ve iş yapmak için uluslararası etkinlik olan Cadex ve diğerleri ile birlikte gerçekleşecek.