DÜNYA TRENDLERİNİN KALİTELİ ADRESİ TEPE HOME 

Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, Tepe Home üretim tesisleri, ürün grupları ve özelliklerini hakkında bilgiler verdi. Çapan, dünya trendlerinin Türkiye’deki kaliteli adresi olan Tepe Home’un hammaddeden nihai ürüne ve lojistiğe doğru giden yolculuğunun tüm aşamalarını detaylarıyla açıkladı.

Tepe Home dünya trendlerini evinize getiriyor 

Tepe Home’un sahip olduğu geniş üretim tesisinden bahseden Levent Çapan, faaliyetlerini Ankara Bilkent’te 60.000m2 alan üzerine kurulu tam entegre üretim tesislerinde sürdürmekte olduklarını söyledi. Geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin zevkine hitap eden, dünya standartlarında ürünler ortaya çıkaran Tepe Home ile ilgili açıklamalarda bulunan Çapan “Kaliteden ödün vermeden tüketicilerimizin taleplerini dünya trendleri ile bütünleyerek fiyat/fayda dengesi sunmaya devam ediyoruz. Geniş ürün gamımızda; Yemek Odası, Yatak Odası, Genç Odası, Bebek Odası, Çalışma Odası, Bahçe Mobilyaları, Oturma odası takımları ile sehpa, puf, kitaplık vb. tamamlayıcı mobilya ürünleri yer alıyor. Aynı zamanda yaşam alanlarının estetiğini bütünleyen binlerce çeşit aksesuar, halı ve aydınlatma ürününü de mobilyalarımızla bir arada tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz” dedi. Müşteri için her zaman en iyisini sunmayı amaçladıklarını dile getiren Levent Çapan, Tepe Home olarak ürün gamlarının genişliğinden bahsetti. Çapan “Müşterilerimiz için en özel ürünleri tasarlayarak; bir yaşam alanında ihtiyaç duyulan tüm dekorasyon ihtiyaçlarını aynı çatı altında bulabilmelerini amaçlıyoruz” dedi.

Kalite ve üretim tek çatı altında

Malzeme girişinden ürün çıkışına kadar tüm aşama ve detaylarıyla üretim süreçlerini anlatan Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan “Üretim tesisimizde mobilyayla ilgili her türlü hammadde ve malzemeyi kullanabilecek, işleyebilecek donanım ile altyapıya sahibiz” dedi. Hammadde girişinden başlayarak nihai ürüne kadar tüm üretim aşamalarının fabrikalarında gerçekleştirildiğini belirten Çapan “Masiften panele, metal işlemeden vernik-cilaya, döşemeden paketlemeye ve lojistiğe kadar tüm süreçleri içeren bir üretim zincirini yönetiyoruz. Bunların yanı sıra; kalite kontrol ve satış sonrası hizmetler bölümlerimiz de fabrikamız çatısı altında operasyonlarını sürdürmektedir” ifadelerini kullandı.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini, Tepe Home olarak, daima merkezlerinde tuttuklarının altını çizen Levent Çapan “Her zaman daha iyisini nasıl yapabiliriz arayışı ile verimlilik, süreklilik, etkinlik yönetimine odaklanıyor, Kaizen uygulamalarını tüm birimlerimiz genelinde sürdürüyoruz. Tepe Home olarak; mobilyalarımızın üretiminden mağazalarımızda sergilenmesine, lojistikten satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerimizde kaliteli ürün ve hizmet sunma anlayışını odağımıza alıyoruz.” açıklamasında bulundu.