Dürtüler. Trendler. Dekorlar. impress Trendencies

Geniş bir ağa sahip ve uluslararası konumdaki dekor uzmanının trend izcileri ve tasarım uzmanları, dünya çapındaki en son trendleri sürekli olarak takip ediyor çünkü yaşadığımız dünya etkileşimler ve ilhamlarla dolu. Etkileyici trendler ile, etkileyici tasarım, dekorlar ve ürün geliştirme için bugün olduğu kadar yarın da belirleyici olan güncel trendleri sunar.

Hepimiz aynı içgüdülerden etkilensek de, onları farklı şekilde algılar, hisseder, işler ve yorumlarız. Bunu hesaba katarak, Impress tasarım uzmanları bir yandan trendlerin nasıl geliştiğini ve nasıl yeniden yorumlandıklarını gözlemler. Öte yandan, en yeni ve gelecekteki tasarım, stil ve dekor trendlerini belirlerler. Impress trend uzmanları bireysel gözlemlerini, ilhamlarını, içgörülerini ve fikirlerini hem fiziksel hem de çevrimiçi olarak DESIGN CIRCLE (Impress Tasarım Ekibi) aracılığıyla paylaşıp ve bunları trend ifadelerini geliştirmek için kullanmaktalar.

Şimdi, İmpress tasarım uzmanları mevcut trend ifadelerini yeni İmpress Trendencies çatısı altında topladılar. Bu çalışma sürekli değişen bir dünyada teknolojik, ekonomik ve sosyal faktörlerden etkilenen, sürekli çalışmanın, sayısız çalıştay ve tartışmaların sonucudur.

 Trendler İç Ortamları Şekillendiriyor

İmpress Trendencies, mevcut trend ifadelerinin ne kadar çeşitli olduğunu gösterir. Dekorlar, renkler, malzemeler ve ev aksesuarları ile ilgili trend temasına uygun olarak benzersiz bir atmosfer sağlar. Mevcut İmpress dekorları, bireysel trendleri mükemmel bir şekilde ele alıyor ve kendi ifadelerinde çok farklı duygusal ruh halleri yaratıyor.

Yenilikçi Eco Twist

Bir yandan kentleşme ve bütüncül yaşam alanı planlaması, diğer yandan sürdürülebilirlik, renatürasyon ve sağlıklı bir toplum teşviği, bugünün ve geleceğin zorluklarındandır. Dijital teknoloji, biyoteknoloji ve yeni enerji kaynakları arayışının yenilikçi ve işbirlikçi etkileşimi sayesinde, yaşamaya değer bir ortamın temelini oluşturuyoruz. Akıllı ağlar ve çok işlevli tesisler sayesinde, en küçük alanlarda bile yaşanabilir mekanlar yaratılabilir. Doğa ile uyum içinde yaşama özlemi, kaçınılmaz olarak beraberinde sadeliğe ve doğallığa giden yolu da beraberinde getiriyor.

Sonora Hickory dekoru tam da bu eğilimi temsil ediyor. Sonora Hickory bir yandan havalı ve modern, diğer yandan ise doğal sadeliği ve sakinliği yansıtıyor. Bununla birlikte, ayrıntılarında çok çeşitli ve etkileyici bir dekor. Güzel kesilmiş harelerle dengeli döşeme, Türk kültürü ve ihtiyaçları ile uyumlu zarif renk oyunları ile çok özel tasarlanmış bir damarlı ahşap kaplamadır.

Sonora Hickory

Güç Zarafeti

Karanlık tarafın cazibesi her yerde mevcuttur. Gecenin büyülü ışığı ve gölgenin teatral etkileşimi bizi büyülüyor.  Şehvetli baştan çıkarmanın özel ve güçlü malzemelerin zarafetinin tadını çıkarırken ateşle oynamayı ve risk almayı seviyoruz. Bize kendimize güç ve güven verdikleri için özgüvenimizin yansımasıdırlar. Boudica Meşe dekoru hem gücü hem de zarafeti yansıtır. Koyu ve siyah mobilya trendine çok özel bir şekilde mükemmel uyum sağlar.

Boudica Meşe

Kendi Kendine İyileştirme

Artan mekanizasyon, devamlı değişim ve kalıcı erişilebilirlik ile tanımlanan bir dünyada, iş ve özel yaşamı uyumlu hale getirme ihtiyacı büyüyor. Günümüzde dijitalleşmenin, sağlığın, çevrenin ve özgürlüğün avantaj ve fırsatlarının her zamankinden daha fazla farkında olsak da hayatımızda yepyeni bir önem kazanıyor. Kendimize ve sevdiklerimize bakmak için daha fazla zaman istiyoruz. Duygusallık ve fiziksel refah ayrılmaz bir şekilde birbirine aittir ve giderek daha önemli hale gelmektedir. Etrafımızı saran şeyleri çok daha dikkatli seçiyor ve onlara daha çok dikkat ediyoruz.

 

Bu çağdaş ve modern trend ifadesi, tasarımların yaratılmasında ve orijinal bir estetiğe dönüşte yerel ağaçların yeniden keşfedilmesine de yansıyor. Taze ve doğal görünümlü dekor Noce Elan, uyumlu bir şekilde dengelenmiş bir bütün görüntü sunar. Arşivimizdeki zarif ve özel cevizlerin yanı sıra Noce Elan, canlı detaylarına ek olarak büyük hareleri ile Türk yöresel lezzetini ve dokunuşları sunuyor.

Noce Elan

IMPRESS dekorları ile ilgili bilgi almak için [email protected] adresinden İstanbul’daki Tasarım Bürosu ya da [email protected] GIM EXPORT şirketi ile irtibata geçebilirsiniz.