EGGER Türkiye, Dekoratif Koleksiyon 24+’nın lansman sürecinde iş ortaklarıyla bir araya geldi

EGGER Türkiye, merakla beklenen yeni Dekoratif Koleksiyon 24+’yı ve konsept yaklaşımını anlattığı etkinlikler dizisinde iş ortaklarıyla bir araya gelerek “Daha Fazlasının Tam Zamanı” dedi. Mimarlar, tasarımcılar ve imalatçılar için eşsiz çözümler içeren yeni koleksiyon, sunduğu dekor alternatifleri, ürün geliştirmeleri ve dijital deneyim yenilikleri ile yoğun ilgi gördü. 

Orman ürünleri sektörünün ilham veren markası EGGER, “Ahşaptan Daha Fazlası” mottosuyla 1961 yılından beri tüm dünyada ahşap bazlı ürünlerini kullanıcısı ile buluşturuyor. Sunduğu kalite ve çeşitliliğin yanı sıra, eşsiz tasarımlara olanak tanıyan inovatif ürünleri ve belirlediği konsept yaklaşımları ile kullanıcısı tarafından beğeni alıyor.

EGGER Türkiye, uzun zamandır merakla beklenen yeni dekoratif koleksiyonunu ve koleksiyonla birlikte geliştirdiği yeni konsept yaklaşımını anlattığı etkinlikler dizisinde iş ortaklarıyla bir araya geldi. 90 firmadan 200’ü aşkın kişinin katılımıyla gerçekleşen ve yeni Dekoratif Koleksiyon 24+ dünyasının aktarıldığı buluşmalarda, EGGER’in sürdürülebilir ürünleri, yenilikçi yüzeyleri ve özellikle dijital hizmetlerinde gerçekleştirdiği yenilikler ilgi çekti. Dekoratif Koleksiyon 24+, tasarım, kalite ve işlevi etkileyici bir şekilde bir araya getirmesiyle büyük beğeni aldı. Yeni dekorlar, inovatif yüzeyler ve yeni konsept yaklaşımı ile EGGER Dekoratif Koleksiyonu 24+’nın sunduğu çözümler Şubat 2024’te ulaşılabilir olacak.

Sürdürülebilir koleksiyon, kademeli güncelleme

Tüm tesislerinde sorumlu üretim anlayışını benimseyen ve ürünleriyle ilham veren EGGER, sürdürülebilirlik taahhütleri doğrultusunda sağlıklı yaşam ürünlerini sektörle buluşturmaya devam ediyor.

Bu noktada EGGER, özellikle çevresel konularda daha bilinçli olan, sürdürülebilir ve etik kurallara uygun hareket eden genç nesil için, ürünlerinin gerçek anlamda değerli bir arayışa cevap verdiğinin altını çiziyor.

Sürdürülebilirlik yaklaşımını, esnek, devamlı, değer ve yaşam kalitesi kavramları çerçevesinde belirlediği koleksiyon ürünleriyle bir arada sunan EGGER, yeni Dekoratif Koleksiyon 24+ ile pazarın ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği kademeli konsept yaklaşımını da anlattı. Grup yetkilileri en fazla iki yılda bir koleksiyonda güncellemeler yapılacağını, bu sayede yeni trendlere, yeni etkilere ve inovasyonlara daha hızlı karşılık verebileceklerini belirtiyor. Böylece kısa güncelleme döngülerine rağmen tüm yeni ürünler en az dört yıl boyunca erişilebilir olacak ve uzun vadede müşterilerinin projelerini planlama süreçlerine güvence sağlanacak.

“Daha Fazlasının Tam Zamanı”

EGGER Türkiye ve Kafkaslar Satış Müdürü Yeliz Dural Arslan, konuya ilişkin olarak şunları söyledi: “Yeni koleksiyonumuz, uzun ve detaylı çalışmalar sonucunda tamamlandı. Değişimin zamanı geldi. Daha fazla fırsat ve yeni çözümler için yeni koleksiyonumuz ile ‘Daha Fazlasının Tam Zamanı’ diyoruz. Şubat 2024’ten itibaren ulaşılabilir olacak koleksiyonumuzun lansmanını gerçekleştirmiş olmak gerçekten heyecan verici. Tüm yeniliklerimizi, ilham aldığımız unsurları, konsept yaklaşımımızı, tüm bunları belirlerken nerelerden yola çıktığımızı iş ortaklarımıza aktarmak bizim için çok değerli. Trend odaklı dekor yeniliklerimiz, denenmiş ve test edilmiş tasarımlar, özgün dokular, sürdürülebilir ürünler ve dijital hizmetlerimizdeki yeniliklerle daha fazlasını nasıl başarabileceğimizi iş ortaklarımıza anlattık. Öte yandan belirtmem gerekir ki bu buluşmalar vesilesiyle, Türkiye pazarında ürünlerimize olan güvenin gücünü ve talebin artışını görmüş olmak da bizi motive ediyor.

Her zaman olduğu gibi; sürdürülebilir yaşam alanları için en değerli kaynağımız olan ahşaptan daha fazlasını yapıyoruz ve bu vizyonla çalışmaya devam edeceğiz.”