ESTETİK VE KONFORUN BULUŞTUĞU TRENTO MOBİLYA KOLEKSİYONU

Trento Mobilya, estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek yaşam alanlarınıza özel bir dokunuş katıyor. Trento koleksiyonun yeni üyeleri tv ünitesi, yemek odası ve yatak odası evlerinize sade ve şık bir derinlik kazandırıyor.

Trento Mobilya, sade estetik anlayışı ve sıcak tonlardaki kum beji dekoru ile yaşam alanlarında mükemmel bir uyum sunan yeni koleksiyonunu tanıtıyor. Bu koleksiyon, mat siyah kulplar ve ayak detayları ile zamanın ötesinde bir tasarımı yansıtarak güncele ayak uydurmayı başarıyor. Ayrıca, kapak üzeri profiller koleksiyona derinlik katıyor.

TRENTO YEMEK ODASI

Modüler yapısı ve farklı ölçü seçenekleri sayesinde, küçük metrekareli evlere pratik çözümler sunarken, farklı hacimlerdeki alanlara uyum sağlayabilen iki ayrı konsol ölçüsü ile esnek bir kullanım sunuyoruz. Karyola tasarımı, farklı kumaşların mükemmel birleşimiyle göz alıcı bir şekilde dikkat çekiyor. 2 kapaklı, 3 kapaklı, 6 kapaklı ve sürgülü dolap seçenekleri ile farklı ölçülerde dolap yapıları oluşturabilirsiniz. Evlerinizde çalışma alanları yaratırken, keson modeli aynı zamanda komodin olarak kullanılabilir. Trento Mobilya’nın işlevselliği ön planda tutan tasarımı, evinizin ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde cevap veriyor.

TRENTO TV ÜNİTESİ

Trento TV Ünitesi, kum beji suntalam ve mat siyah ahşap ayaklar ile tasarlanmış. Yavaşlatıcı menteşeler ve raylar, koleksiyonun genelinde kullanılarak kullanım rahatlığı sağlanmıştır. Ayrıca, TV üst yan cam kapaklı modülde siyah serigraf kaplama ve füme cam detayları bulunmaktadır.

 

TRENTO YATAK ODASI

Trento Yatak Odası koleksiyonunda da kum beji suntalam ve mat siyah ahşap ayaklar kullanılmıştır. Yavaşlatıcı menteşeler sayesinde kapaklar sessizce kapanırken, sürgülü dolaplar için yeni bir çekmece seçeneği sunulmuştur. 2 kapaklı, 3 kapaklı, 6 kapaklı dolaplar, şifonyer, yüksek şifonyer ve komodin modülleri ile kişisel tercihinize uygun bir yatak odası düzenleyebilirsiniz.

Trento Mobilya, küçük metrekareli evler için tasarlanan modülleri ile fonksiyonellik ve stilin mükemmel bir birleşimini sunuyor. Yatak odasında yer alan mini konsol, alanın etkili bir şekilde kullanılmasını sağlarken, yatak odasında 2 ve 3 kapaklı dolap seçenekleri ile modüler bir düzenleme yapabilirsiniz. Home office modülleri içerisinde yer alan keson modülü ise yatak odalarında da komodin olarak kullanılabilir.