SCM, 19 – 22 Mart 2024 tarihleri arasında Nürnberg’de düzenlenecek olan Holz-Handwerk’in bir sonraki edisyonunda yer almayacak.

SCM Grup, İtalya’daki Teknoloji Merkezlerinin yenilenmesine yatırım yapıyor

bireysel pazarların kendine özgü kimlikleri ve talepleri doğrultusunda yerel tanıtım turları ve teknoloji turlarının organizasyonunu daha da yoğunlaştırmak amacıyla Almanya dahil yurt dışında farklı şubelerde faaliyet gösteriyoruz.

Bu, hem Grubun, SCM’nin dünya çapındaki fabrikalarında açık toplantılar ve teknoloji turlarının doğrudan organizasyonunu yoğunlaştırmayı amaçlayan yatırım planlarıyla hem de birkaç yıl önce tanıtılan, küresel çapta ticaret fuarı yatırımlarını optimize etme stratejisiyle tutarlı bir karardır. Ayrıca, 2024 yılında Alman ticaret fuarına katılımın askıya alınması, mevcut sosyo-ekonomik bağlamsal koşulların ve ilgili iş fırsatlarının dikkatli bir şekilde analiz edilmesinin ardından, son aylarda uluslararası pazarlarda kaydedilen genel belirsizliklerin de ışığında gerçekleşti.

SCM’nin Ahşap Bölümü Ürün ve Pazarlar Direktörü Pietro Gheller’in belirttiği gibi, “bu karar, SCM’nin koşullar izin verdiği sürece gelecekteki edisyonlar için Nürnberg’deki ticaret fuarına potansiyel olarak geri dönmesini engellemez”. Ve şunu gözlemliyor: “SCM, dünya çapındaki kendi tesislerinde yerel etkinliklerin organizasyonunun yanı sıra büyük uluslararası endüstri fuarı etkinliklerine odaklanmaya devam edecek, böylece müşterilerine daha kılcal bir şekilde daha yakın olabilmek ve yeni fırsatlar yaratmak için fırsatları teşvik edecek. belirli yerel kimlikleri ve talepleri dikkate alan değişim ve ilişkiler”.

Doğrudan düzenlenen Açık Evler ve yerel etkinlikler, dünya çapındaki çeşitli tesislere yatırım yapılmasını gerektirmektedir. Konuyla ilgili olarak SCM yakın zamanda Rimini’deki Genel Merkezinde yeni, son teknolojiye sahip bir Teknoloji Merkezinin açılışını yaptı: Grubun dünya çapındaki tüm bağlı kuruluşları için stratejik bir yatırım çünkü bu onların artan sayıda teknolojiye ev sahipliği yapmalarına olanak tanıyacak. Beş kıtadan müşteriler ve bayilerle düzenlenen son teknolojiye sahip dijital ve teknolojik merkezde turlar.

Ayrıca SCM, Almanya’nın Nurtingen’deki şubesindeki Teknoloji Merkezindeki yenileme çalışmasını yakında tamamlayacak: artık daha geniş çeşitlilikte SCM makine ve tesislerine ev sahipliği yapmak için %60 daha fazla alan var ve açılış, 15-17 Kasım tarihleri arasında tüm DACH bölgesi.

Grup ayrıca İspanya gibi diğer stratejik pazarlarda, Kasım 2023’ün sonunda açılacak olan Sant Cugat’taki tarihi yan kuruluşta ve İtalya’da Villasanta’daki Elmag-Superfici fabrikasında yeni Teknoloji Merkezleri oluşturulmasına yatırım yapıyor ( Monza-Brianza), bitirmeye adanmış olanlarla birlikte daha kapsamlı bir SCM çözümleri yelpazesine ev sahipliği yapacak.

 

____________________________________________________________________________

 

Scm Group, çok çeşitli malzemelerin ve endüstriyel bileşenlerin işlenmesine yönelik teknolojilerde dünya lideridir. Grubun şirketleri dünya çapında mobilyadan inşaata, otomotivden havacılığa, yatçılıktan plastik işlemeye kadar çok çeşitli ürün sektörlerinde önde gelen sektörlerin son derece güvenilir ortakları olarak hareket etmektedir. Scm Group, İtalya’daki 850 milyon Euro cirolu, 4.000 çalışanı ve 5 kıtanın tamamında doğrudan varlığı bulunan 3 büyük, son derece uzmanlaşmış üretim merkezinde endüstriyel mükemmellik sistemini koordine eder, destekler ve geliştirir.