Ev Dekorasyonunu Bir Başyapıtla Tamamlayın: Navona Koltuk Takımı

Yataş’ın mobilya ve dekorasyon markası Enza Home, 2018 dekorasyon trendlerini yansıtan Navona Koltuk Takımı ile beklentilerinizin çok üzerinde bir tasarım anlayışını evinize getiriyor. 4’lü, 3’lü, 2,5’lu koltuk ve bir adet berjerin yanı sıra kırlentleriyle de evinizin havasını değiştirecek olan Navona Koltuk Takımı, Roma’nın ünlü Navona meydanından aldığı ilhamla klasik ve modern çizgilerin keyif veren buluşmasını sergiliyor.

 

Modern ve fonksiyonel tasarımlarıyla dekorasyonu sanata dönüştüren Enza Home, 2018’e damgasını vuracak Navona serisi Koltuk Takımı ile yaşam alanlarına hem estetik hem de şıklık katıyor. İtalya’nın dünyaca ünlü tarihi meydanı (Piazza) Navona’dan aldığı ilhamla benzersiz klasik detayları modern dünyaya taşıyan Navona; 4’lü, 3’lü, 2,5’lu ve berjer koltuktan oluşan takımıyla evlerde hem asil hem de konforlu bir atmosfer yaratıyor.

 

4 farklı modül alternatifi, özel tasarım pirinç pabuçlu ahşap ayak yapısı, özenle çalışılmış kumaş kombinasyonları ve modern kapitone detayları ile dikkat çeken Navona Koltuk Takımı, farklı ölçü ve desende zengin kırlent uygulamalarıyla dekorasyonu tamamlıyor.