Evinizde Yeni Dünyalar Yaratmanın Tam Zamanı

Lüks ahşap zemin kaplamalarının ünlü markası Listone Giordano ve tasarımcı Paola Lenti, renk üzerine odaklandıkları yeni işbirlikleriyle bizleri evlerimizde farklı dünyalar yaratmaya davet ediyorlar. Aslında bu işbirliği için, İtalyan şirketin zengin ahşap bilgisi ile ünlü tasarımcının belirgin üslubunun birleşimiyle yaratılan orijinal zemin koleksiyonu Perigal’in yeni versiyonlarının sunumu denilebilir. On dokuzuncu yüzyıl matematiksel teoreminden esinlenen Perigal koleksiyonu alışılmadık geometrik şekillerle karakterize edilmiştir ve malzemenin doğal dokusunu görünür kılan çarpıcı renk vuruşlarıyla dikkat çekmektedir. Zeminin yatay boyutunu yorumlamak için geliştirilen geometrik modüller artık tek bir kaplama olarak dekore edilmek için duvara monte edilebilir. Şekillere ve kaplamalara ek olarak, Lenti – Listone Giordano kombinasyonu tamamen renklere odaklanır, bu da genellikle ahşap zeminlerde sık rastlanmayan bir durumdur. Perigal bu şekilde, ürünün doğuştan gelen zarafetinden ödün vermeyen bir sevinç dokunuşuyla en yeni Su, Grafit, Yağ ve Deniz Mavisi renklerini evlerimize getiriyor.

Tasarımcı Paola Lenti 1994 yılından bu yana araştırma ve deneyime dayanan tutarlı ve dinamik bir girişimcilik stratejisi izlemiştir. Paola Lenti dünyasına girmek, karşıtların tamamlayıcı hale geldiği dengeli ve önemli yeni tasarım manzaralarını keşfetmek gibidir: geçmiş ve şimdiki, iç ve dış, gelenek ve teknoloji. Bu yaklaşımda, metal ve ahşap yapıların dayanıklı olacak şekilde tasarlandığı, modern ve konforlu iç mekan oturma yerlerinin, dış mekanlar için en yeni çözümlerle yan yana yaşadığı, zarif tığ işi çiçek halılarının yüksek teknoloji ürünü ipliklerle üretildiği yer gibi görünüşte farklı etkilerin sakin bir birlikteliği bulunabilir. Lenti her tasarım özgünlüğünü, malzemenin seçimi, yaratılması ve formlarının sadeliğiyle ilişkilendirir. Lenti’nin tasarladığı parçalar kalite, işlevsellik, renk ve estetik açısından zamansız olacak şekilde yaratılmıştır.

Margaritelli Group Hakkında

Listone Giordano, Margaritelli şirketler grubunun bir parçası olarak yüksek kaliteli lüks ahşap zemin kaplama sektörünün lider markasıdır. Şirketi yüz yılı aşkın bir süredir karakterize eden ahşap ve teknolojik yenilik tutkusuna ek olarak, etik ve profesyonel değerlere saygı, pazardaki başarının temelidir. Margaritelli her zaman orijinal çözüm arayışıyla birlikte daha az seyahat edilen sokakların keşfedilmesini tercih eden mükemmelliğe yönelik bir iş planını benimsemiştir. Sonuç, yaşam kalitesini seven ve onu ev olarak benzersiz bir yerde arayanlara yönelik benzersiz ürünlerdir. Önemli bir perakende ağı sayesinde, şirket dünya çapında yaklaşık otuz ülkede yaklaşık 650 Listone Giordano ittifak mağazasına sahiptir ve çeşitli formlarda yıllık 2 milyon metrekareden fazla parke üretimine sahiptir. Ar-Ge cephesinde, Kristal Bakım teknolojisi patenti, parke yüzeyindeki bakterilerin çoğalmasını engelleyerek hijyen ve sağlığı garanti eder.