Evlerde Country Esintisi: Enza Home Angel Serisi

Dekorasyonu sanata dönüştüren Enza Home’dan 2018 dekorasyon trendlerini yansıtan yepyeni bir seri: Angel! Adı gibi melekleri çağrıştıran asil beyazı, ahşap, cam ve altın detaylarla bir araya getiren Angel Serisi; yemek odası, TV ünitesi, koltuk takımı ve orta sehpadan oluşan öğeleriyle country tarzında dingin ve şık yaşam alanları yaratıyor.

Bir mobilyadan daha fazlasını sunan modern tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, Angel Serisi ile country tarza yepyeni bir yorum katıyor. Melekleri çağrıştıran beyazın asaletini, ahşap, cam ve altın detaylarla zenginleştiren Angel Serisi; yemek odası, TV ünitesi, koltuk takımı ve sehpasıyla evlere yazın tazeliğini getiriyor.

Yemek odalarında kulpsuz, yuvarlak hatlar

Country tarzının dingin ve aydınlık duruşunu taşıyan Angel Yemek Odası; akıcı çizgilerle dikkat çeken kulpsuz tasarımı, ekstra depolama alanı sunan seriye özel vitrini, altın rengi detayları ve mekana derinlik katan bronz aynası ile tasarımını tamamlıyor.

Ahşap ve camın sıcaklığı

Ahşap ve camın mükemmel uyumunu yansıtan Angel TV Ünitesi, beyaz rengin huzurlu ve şık enerjisini yaşam alanlarına taşıyor. Cam kapak detaylı zarif üst dolap modülü ve çekmecelerde yavaşlatıcılı ray sistemi ile tasarımına işlevsel bir yorum katan Angel TV Ünitesi, kulpsuz akıcı çizgisiyle evlerde yalın bir zarafet yaşatıyor.

Feminen zarafeti salonunuza taşıyın

Yuvarlak ve akıcı hatları, yumuşak renk kombinasyonları ile feminen tarzın zarafetini yansıtan Angel Koltuk Takımı, konforu, zengin ve gösterişli kırlentleriyle dekorasyona sakin ve huzurlu bir hava katıyor. Takımı tamamlayan Angel Sehpa ise hem işlevselliği hem de altın rengi metal ayak tasarımı ile 2018 dekorasyon trendlerini yansıtıyor.