Görsel Antik

Yılların tecrübesi ile içinde bulunduğu mobilya sektöründe öncü olmayı hedefleyen, ürünlerini yurt içi ve yurt dışında müşterilerinin beğenisine sunarken; kaliteli, güvenilir ve yaşama değer katan hizmetler tasarlayıp sunmaktadır.

İlkeli hizmet anlayışı ve tüketici memnuniyetini daima göz önünde tutarak, hizmetlerini en iyi şekilde yapabilmek için kendini sürekli geliştirmektedir.

Tasarımlarında farklılığa ve yenilikçi olmaya büyük özen gösteren, kalitesiyle’de aranan bir marka olmuştur. bu kalitenin arkasında üretim süreçlerinde kullanılan teknoloji ve detaylara verilen önem büyük rol oynamaktadır.

Özgün tasarıları ile trentleri belirleyen “bilinir marka olmak” vizyonunu ilke edinen, uzman kadrosu, geniş ürün yelpazesi, fonksiyonel, estetik ve kişiye özel projelerini uygun fiyat politikası ile bir araya getirerek hızlı ve zamanında hizmet anlayışını benimsemiştir.

Siz değerli müşterilerimiz için kalitemizden ödün vermeden çalışıyor, üretiyor ve ürünlerimizi beğenilerinize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Adres : Kartalcık Caddesi No:88 Siteler / ANKARA
Tel : +90 312 348 65 57
E-Posta : [email protected]

http://www.gorselantik.com