Güvenilir yenilikçi teknoloji: Threespine

Mobilya üretiminizde seviye atlatmak ve sektörün gelecekteki zorluklarını başarıyla karşılamak için akıllı bir çözüm mü arıyorsunuz? Välinge Innovation şirketinin Threespine® tıklamalı mobilya teknolojisi ile gelişen sektörde yer almaya devam edeceğinizden emin olabilirsiniz. 17-20 Ekim tarihlerinde İtalya’nın Pordenone kentinde gerçekleşecek olan Sicam’da tüm bu çözümlerle tanışabilirsiniz.

 

Sicam fuarının ana odak noktası geleceğin mobilyaları için fikirlerin sunulmasıdır. Yenilikçi mobilya teknolojisinden gelecekteki pazar trendlerine kadar her şeyi deneyimlemek isteyen herkes için mükemmel bir yer olan bu fuar, Välinge Innovation’ın çığır açan Threespine teknolojisine de mükemmel bir şekilde uyan bir konsepttir.

Threespine, Välinge Innovation tarafından geliştirilen ve patenti alınan yenilikçi bir tıklamalı mobilya teknolojisidir. Mobilya montajını kolay, hızlı ve hatasız hale getirir. Sonuç, hassas açılara sahip ve görünür delikler içermeyen kusursuz, uzun ömürlü mobilyalardır. Aletlere veya bağlantı parçalarına gerek yoktur ve parçalar sadece birbirine geçerek tamamlanır. Hızla dönüşen bir sektörde, bu yenilikçi teknoloji tasarım, tüketici davranışları ve çevre standartlarında meydana gelecek değişiklikleri karşılamak için mükemmel bir çözümdür.

 

Välinge’nin devrim niteliğindeki ‘Threespine tıklamalı mobilya teknolojisi’ portföyü Core ve ID olmak üzere iki yenilikçi çözüm içermektedir. Core, tanınmış ve son derece saygın 5G® zemin kilitleme teknolojisine dayanırken, bu yılın başlarında başarıyla lanse edilen ve halihazırda birkaç yeni lisans sahibiyle imzalanan ID, mobilya endüstrisinin geleneksel delme yöntemlerini kullanıyor. Her iki çözüm de mobilya endüstrisinde gelecekteki belirsizliklerle yüzleşmek üzere tasarlandı ve olağanüstü avantajlar sunuyor:

– Yüksek verimli üretim olanakları

– Kolay, hızlı ve arıza emniyetli montaj

– Hassas açılara sahip kaya gibi sağlam mobilyalar

Parça halinde satılıp sonradan birleştirilen mobilya konusunda birinci sınıf çözüm

– Gelecekteki çevre standartlarını karşılamak için bir fırsat.

Välinge’nin Threespine teknolojisinin Kilit Müşteri Yöneticisi Mindaugas Zacharenko, “Sicam’da her iki muhteşem tıklamalı mobilya çözümümüzü de sunmak için sabırsızlanıyoruz. ID, özellikle Avrupalı mobilya üreticileri arasında şimdiden büyük ilgi gördü ve tüm Sicam ziyaretçilerine mobilya üretiminin geleceğinin neye benzeyeceğini göstereceğimiz için gerçekten heyecanlıyız”diyor.

 

Threespine gelecekle tanışmayı o kadar kolaylaştırıyor ki karşı koymak çok zor. Välinge’nin son teknolojileriyle tanışmak için 17-20 Ekim’de Sicam’da, salon 10, stand C28’i ziyaret edebilirsiniz.