Haksel Büro Mobilyaları

1986 yılında Bayrampaşa’ da 350 m²’ lik alanda çelik büro mobilyaları imalatına başlamıştır. Kuruluşunun ilk yıllarında sadece yurt içi satışlar yapan firmamız, İHRACAT HEDEFİ ile 1988 yılında Halkalı’ da 2500 m²’ lik alana taşınmıştır. Hedeflediği ihracat ve yurt içi satışlarını izlediği başarılı politikalarla yakalayan Haksel Büro Mobilyaları; sürekli gelişen trendleri dikkate alarak, Hadımköy Atatürk Sanayi Bölgesi’ ndeki 17.500 m²’ lik kapalı alana sahip yeni, fabrikasını inşaa edip, 1998 yılından itibaren üretimine burada devam etmektedir. Üretim tesisi 1200 saat/günlük normal çalışma gücü, 4200 ton/yıllık sac kesim kapasitesine sahiptir ve bu kapasitenin %90′ lık kısmı ihracata ayrılmıştır. 6500 m²’ lik günlük boyama kapasitesi ile elektrostatik toz boya tesisi, CNC tezgahları ve teknolojik ekipmanları ile dünya markası olmayı hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda çalışma ekibinin tecrübesini ve eğitimini her zaman ön planda tutmuştur.

Haksel Büro Mobilyaları kurulduğu günden bugüne yenilikçi ve müşteri memnuniyetini benimseyen yöneticileri ve personeliyle yurt içi ve yurt dışı müşteri portföyünü her geçen yıl arttırarak sektörde sahip olduğu yeri ve saygınlığı korumak için kalite yönetim sistemi oluşturmuştur.

Misyonumuz: Müşterilerimizin taleplerine, evrensel kalite standartları çerçevesinde en etkin şekilde cevap verebilmek.

Vizyonumuz: Tecrübelerimizin yanına yeni teknolojik gelişmeleri de ekleyerek müşterilerimiz için en güvenilir marka olabilmek.

  • Hadımköy Mahallesi General Mustafa Özyanar Caddesi No:16 Arnavutköy /İstanbul
  • TEL : (212) 771 39 09

    FAX :(212) 771 41 35

    [email protected]

    http://www.hakselburo.com