Havuz Başında Trend Alarmı

L’unica’dan havuz keyfi için

şezlong, daybed, uzanma koltuğu, salıncak, sehpa ve şemsiye

 

Estetik tasarımlarıyla konforu açık havaya taşıyan bahçe mobilyaları markası L’unica, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonuyla havuz sezonuna da iddiali bir giriş yapıyor. Kendi ürünlerinin yanı sıra Türkiye’ye getirdiği dünyaca ünlü markalarla havuz başında trend alarmı çalan L’unica; şezlongları, daybedleri, uzanma koltukları, salıncakları, sehpaları ve şemsiyeleriyle sağladığı konforu, güneşin ve havuzun tadıyla harmanlayarak bütün bir yılın yorgunluğunu attırmaya aday.

 

Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarıyla birlikte en çok zaman geçirilen keyif alanlarından biri de hiç şüphesiz havuzlar… Açık hava tutkunlarına fonksiyonellik, kalite ve estetik vaadeden L’unica, hem kendi koleksiyonu hem de Türkiye’ye getirdiği dünyaca ünlü ödüllü bahçe mobilyası markalarının ürünleriyle havuz konforunu arttırıyor.

 

2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda şezlongdan daybede, uzanma koltuğundan salıncağa, sehpadan şemsiyeye kadar havuz keyfini taçlandıracak sade ve şık tasarımlı geniş ürün yelpazesi sunan L’unica, yılın yorgunluğunu geride bırakıyor. Havuz başında trend alarmı çaldıracak L’unica ürünlerine, markanın İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ve Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ulaşılabiliyor.