İki Kişilik Kanepeden Köşe Koltuğa Uzanan Serüven

Fark yaratan şık bahçelere konforlu ve estetik mobilyalarıyla imza atan L’unica, yalın tarzını dış mekanlara da yansıtmak isteyenlere Belçikalı Oasiq’in şeffaflığı, hafifliği ve modülerliğiyle öne çıkan Riad köşe takımını sunuyor. Altı farklı oturma modülüyle ister iki kişilik kanepe ister kalabalık gruplar için köşe takımı olarak kullanılabilen Riad, bu sayede oturma alanlarını sınırsızca kişiselleştirmeye imkan tanıyor.

 

L’unica çatısı altındaki dünyaca ünlü Belçikalı bahçe mobilyası markası Oasiq’in 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunun öne çıkan parçalarından Riad köşe takımı, sadelikteki şıklığı bahçelere taşıyarak yalın tarzların temsilcisi oluyor. Antrasit, beyaz ve pastel yeşil olmak üzere üç renkte tasarlanan Riad köşe takımı, yumuşak kavislere sahip delikli alüminyum çerçeveler, tik ağacından yuvarlak kolçaklar ve su geçirmez lüks minderlerin göz alıcı buluşmasını bahçe, balkon ve teraslara taşıyor.

 

Modülerliğiyle fark yaratan ve mükemmel orantılara sahip olan Riad köşe takımı, altı farklı oturma modülü sayesinde ihtiyaca ve isteğe göre ister iki kişilik kanepe ister kalabalık gruplar için köşe takımı olarak kullanılarak oturma alanlarını sınırsızca kişişelleştirme imkanı tanıyan bir serüvene dönüştürüyor. Şeffaflığı ve hafifliği ön planda tutan Riad köşe takımı, dış mekanlarda da evdeki konforu arayan açık hava tutkunlarının dinlenmesi ve kaliteli zaman geçirmesi için keyifli bir ortam sunuyor.

 

Uzun yıllar boyunca bahçelerin gözdesi olacak Riad köşe takımı, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan temin edilebiliyor.