AKGÜN YAPI’dan KEYİFLİ İFTAR DAVETİ

Sektörün güvenilir kuruluşlardan biri olan Akgün Yapı, geçtiğimiz günlerde organize ettiği iftar yemeğiyle çalışanlarına ve iş ortaklarına keyifli bir akşam yaşattı. Firmanın İstanbul Outlet Park’ta yer alan Area Home Ev Dekorasyon Mağazası bahçesinde gerçekleşen iftar yemeğine çok sayıda katılımcı ilgi gösterirken, davetliler Ramazan ayının en güzel paylaşımlarından birine daha tanıklık ettiler.

Akgün Yapı, Türkiye’nin en büyük dekorasyon mağazası olan Area Home Ev Dekorasyon Mağazası bünyesinde gerçekleştirdiği iftar yemeğinde davetlilere zengin bir menü ve keyifli dakikalar sundu. Akgün Yapı tarafından özenle organize edilen iftar yemeği aynı zamanda sektörle ilgili paylaşımlara da ev sahipliği yaptı.

1977 yılında İstanbul Fatih İMÇ Bloklarında, İbrahim Akgün’ün açtığı ilk halı mağazasıyla ticari hayatı başlayan Akgün Yapı bugün dünyanın önde gelen markalarını müşterilerine “uygun fiyat ve kaliteli hizmet” prensibiyle sunan büyük bir firma olarak 7.500 m2 satış mağazaları, 7.000 m2 fabrika alanı, 15.000 m2 kapalı depo alanı ve çok sayıda çalışanı bünyesinde bulundurmaktadır.

Firmanın 2012 yılında perakende pazara ağırlık vermesiyle birlikte, İstanbul Beykent’te açtığı ve 7000 m2’lik “Areahome” mağazası, parke, mobilya, aksesuar, tül & perde, duvar kağıdı, ev tekstili, halı, aydınlatma gibi bir çok kategoride zengin ürün seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır.