İnterzum 2023 Kapılarını açtı, Orsiad Gazetemiz tüm ziyaretcilere ücretiz dağıtıma başladı.

Mobilya üretimi ve iç mekan için ticaret fuarı İnterzum mesafe süresi sonunda bitti. interzum 2023’te, tüm tedarikçi endüstrisi, mevcut ve gelecekteki zorluklara ortak çözümler tasarlamak için bir kez daha bir araya gelecek.

Kişisel diyalogda, gelecekteki yeniliklerinin temelleri bir kez daha atılacak. interzum bir kez daha çok çeşitli fikirler, ilhamlar ve yenilikler sunacak. Küresel endüstrinin önde gelen ticaret fuarı olarak yarının yaşayan ve çalışan dünyalarımızın tasarımı için merkezi iletişim noktasını oluşturur ve bu nedenle tüm mobilya dünyasına yeni bir ivme kazandırmak için mükemmel bir yerdir. interzum, yenilikçi kavramlar ve yeni yaklaşımlar anlamına gelir. Her iki yılda bir, küresel ürün kariyerleri burada yeniden doğuyor.

Köln’de yerinde veya çevrimiçi: Ticaret fuarı, mobilya endüstrisindeki ve iç tasarımdaki oyunculara, yeni tasarlanmış çözümleri uluslararası bir izleyici kitlesine sunmak için ideal ortamı sunuyor. Böylece interzum 2023, interzum @home ile hibrit bir olay yaklaşımı kullanacaktır. Burada, Köln’deki olağan güçlü fiziksel sunum, çekici dijital tekliflerle desteklenecek ve böylece çok yönlü benzersiz bir ticaret fuarı deneyimi sağlayacaktır.