İSTER SANDALYE İSTER KOLTUK

Konforlu ve estetik mobilyalarıyla açık havaya renk katan L’unica, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan Flow ve Vogue sandalyeleri ile günün her anında keyifli sofraların konfor elçisi olmaya aday. Bir koltuk rahatlığında olan Flow ve Vogue sandalyeler, dış mekan şartlarına tamamen dayanıklı yapısıyla bahçelerin uzun ömürlü, şık ve zamansız tamamlayıcısı oluyor.

 

Dış mekanlara prestij ve keyif katan L’unica, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan Flow ve Vogue sandalyeler ile dış mekanlara ekstra konfor katıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan açık havadaki uzun sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini bir koltuk rahatlığıyla taçlandıran Flow ve Vogue sandalyeler, gerektiğinde oturma grubunun yanında konumlandırılabilecek kadar keyifli ve şık.

 

Teak-Rope ile Alüminyum Wrap örgü karışımlı materyallerin mükemmel uyumundan oluşan Flow ve Vogue sandalyeler, zorlu açık hava koşullarına dayanıklı hammaddelerden üretiliyor. Sağlam, şık ve zamansız tasarımıyla bahçelerin gözdesi olmaya aday Flow ve Vogue sandalyelere, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.