Kale Banyo, yenilenen mobilya koleksiyonu ‘Arte+’ ile daha fazla depolama alanı sunuyor

Dekorasyona bakış açısının değiştiği günümüzde, çağdaş olduğu kadar zamana da meydan okuyan mekanlar yaratabilmek için, kullanılan ürünlerin kalitesi, tasarımı ve işlevselliği büyük önem taşıyor.

Tüketici ihtiyaçları ve günümüz trendlerini yakından takip eden Kale Banyo, gün geçtikçe artan daha fazla depolama ihtiyacına yönelik çözümler üretmeye devam ediyor. Marka, yenilenen mobilya koleksiyonu Arte+’ın geniş üst dolaplarıyla bir yandan klasik tarz mobilyalara karşın daha büyük depolama ihtiyacına çözüm sunarken, diğer yandan da banyo mekanlarına ferahlık getiriyor.

Alışılmış banyo tasarımına farklı ve modern bir bakış açısı kazandıran Kale Banyo, kullanıcı dostu serileriyle banyoları daha şık ve kullanışlı hale getiriyor. Banyo mobilyasında birçok kişinin tercihi olan Arte’nin fonksiyonları; günümüz yaşam tarzının ihtiyaçlarına göre yeniden şekillendirildi.  Kale Banyo’nun, orta segmentte depolaması yüksek bir koleksiyon olarak hayata geçirdiği Arte+ayrıca sitilize edilmiş modern Selçuklu çizgileri ile de aşırıya kaçmadan modern bir klasik izlenimi veriyor.

Arte+’ın fonksiyonel parçaları, tüketicinin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuyor. Aynalı dolap modülleridepolama ihtiyaçlarının yanı sıra banyoya ihtiyaç duyulan aydınlık ve ferah bir görünümü de kazandırıyor.

Gövde ve kapaklarında suya dayanıklı durabad kaplama kullanılan seri,65, 80, 100 cm setler olarak tüketiciye sunuluyor. Daha çok depolama alanı sunan koleksiyon, altın ve krom olmak üzere 2 alternatif kulp opsiyonu da sunuyor. Alternatif olarak Arte+’ın mat renk seçenekleri arasında; antrasit, beyaz ve krem, parlak renk seçenekleri arasında ise beyaz ve krem renkleri bulunuyor.