BANYOLARDA RETRO ETKİSİ

Kale Banyo’nun yeni koleksiyonu Vintage banyo mobilyası ile
zamanda yolculuk

Banyolarda konfor, estetik ve işlevsellik ihtiyacına bütünsel çözümler sunan Kale Banyo’nun geçmişin izlerini modern tasarım anlayışıyla buluşturduğu yeni mobilya koleksiyonu Vintage, banyonuzun atmosferini değiştirecek.

Geçmişin modern çağda yeniden hayat buluşu olarak tanımlanan retro tarzı her dönemin vazgeçilmez trendleri arasındaki yerini koruyor. Fonksiyonellik ve konforu merkeze alan tasarım anlayışıyla kullanıcılara vazgeçilmez seçenekler sunan Kale Banyo’nun, güçlü tasarım dili ile sentezlenen yeni banyo mobilya koleksiyonu Vintage’da retro tarzı ve ilham verici özel tasarımı ile banyonuza yeni bir stil kazandırmaya aday.

65 ve 80 cm’lik estetik ve fonksiyonel mobilya seçeneğine sahip, ‘Beyaz’, ve ‘mavi’ renk seçenekleriyle banyolarda uyumlu bir atmosfer yaratan Vintage banyo mobilyası, üst modülde bulunan aynası, retro çizgiler taşıyan siyah ve krom aplik seçenekleriyle de nostaljik ruhunuzu tamamlayacak. Vintage banyo mobilyası ile uyumlu Artdeco serisi lavabo ise farklı ve estetik bir mekanda olmanın ayrıcalığını hissettirecek.

Dengeli boyutları ve tasarım özellikleri ile stil sahibi bir banyo isteyenlere hitap eden Vintage banyo mobilyası koleksiyonunda kullanılan ürünlerin hepsi, banyoda geçirilen zamanı daha keyifli hale getirmek için sizi bekliyor.