KALE OUTLET CENTER’IN YÖNETİMİ ARTIK JLL TÜRKİYE’DE

Ticari gayrimenkul üzerine yönetim ve danışmanlık hizmeti sunan JLL Türkiye, Kale Outlet Center Alışveriş Merkezi’nin kiralama ve yönetim hizmetlerini yürütmeye başladı.

Yerli ve yabancı seçkin markaların “outlet” konseptlerinden oluşan toplam 104 mağazasıyla 2007 yılından beri yılın her günü, en kaliteli markaları uygun fiyatlarla İstanbul’lularla buluşturan Kale Outlet Center’ın yönetim ve kiralama hizmetleri artık JLL Türkiye tarafından yürütülecek.

JLL Türkiye olarak Kale Outlet Center AVM’nin yönetimini üstlenmekten mutluluk duyduklarını belirten JLL Türkiye Eş CEO’su Dora Şahintürk, kentin en kalabalık semtlerinin kesişim noktasında yer alan ve modern bir ortamda alışveriş yapma fırsatı sunan Kale Outlet Center’ı bölgenin çekim merkezi haline getireceklerini ve ziyaretçilerin sosyal yaşamının ayrılmaz bir parçası olmasını sağlayacaklarını ifade etti.

JLL Türkiye Eş CEO’su Tarkan Ander, 3 bin 500 metrekarelik oyun alanında hem çocuklar hem yetişkinler için pek çok aktivite alanı olduğunu söyleyerek ekledi: “Yeni dönemde yaşam merkezi haline gelen AVM’ler artık tüm sosyal hayatı şekillendiren alanlar haline geldi. JLL Türkiye olarak yönetimini gerçekleştirdiğimiz tüm AVM’lerde ziyaretçilerin bu yöndeki beklentilerini karşılayacak bir deneyim yaşatmak adına eğlence alanlarından yemek-içme alanlarına ve etkinliklere kadar her alanda gelişimi sürdürüyoruz”.