Kastamonu Entegre’den iki yeni reklam filmi Her yerde Floorpan

Kastamonu Entegre, dünyanın dört bir yanında tüketicilerin tercihi olan laminat parke markası Floorpan’ın trend ürünlerini iki yeni reklam filmiyle tanıttı. Filmler, Floorpan’la döşenen yaşam alanlarındaki huzur, konfor ve hijyeni ekranlara yansıtıyor.

Ağaç bazlı panel sektörünün global markası Kastamonu Entegre, Floorpan marka laminat parke ürünleri için iki yeni reklam filmi hazırladı. Çevre dostu üretimi belgeleyen Blue Angelsertifikasına sahip laminat parke markası Floorpan’ın özelliklerini anlatan reklam filmleri televizyon kanallarında, jingle ise radyolarda yayına girdi.

Yönetmen Metin Arolat

YönetmenliğiniMetin Arolat’ın yaptığı film, Floorpan ile kaplanmış bir evdeailece yaşanan keyifli anları konu ediyor. Kolay temizlik, hijyen, dayanıklılık, 25 yıl garanti gibi ürünün üstün niteliklerine dikkat çeken filmde, Floorpan laminat parkelerin 108 ülkeye ihraç edildiği mesajı da veriliyor.


Avrupa standartlarında üretilen Floorpan laminat parke ailesi, çizilmeye, aşınmaya, noktasal darbelere, UV ışınlarına ve sigara ateşine karşı dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Lekelerden etkilenmeyen, kolay temizlenebilen, Hijyen+ teknolojisine sahip ve zeminden ısıtmaya uygun Floorpan, kullanıcılara hızlı montaj imkânı da sunuyor.

Reklam Künyesi

Reklam linki 1:https://www.youtube.com/watch?v=o-uxkIaz6Xs

Reklam linki 2:https://www.youtube.com/watch?v=aUu1CGljTKQ

Reklamveren: Floorpan

Reklamveren Temsilcisi: Tunç Emre Esin, Emra Karaaslan, Gizem Yozgat, Duygu Akarsu

Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.

Kreatif Grup Başkanı: Hulusi Derici

Kreatif Direktör: Doğan Mirdoğan

Kreatif Ekip: Kübra Altıntaş, Yusuf Yerlikaya, Sude Tüzüner, Gizem Aydın, Rabia Ergül

Müşteri İlişkileri: İlkay Ünlü, Zeynep Köroğlu

Prodüksiyon Şirketi: Filmevi Pera

Yönetmen: Metin Arolat

Müzik: Melis Fis, Dorukhan Doruk

Kastamonu Entegre Hakkında:

Yüzde yüz yerli sermayeli bir şirket olarak Kastamonu’da üretime başlayan şirket, Türkiye’nin sanayileşme yolunda atılmış cesur adımlarından biri olarak, ağaç bazlı panel sektöründe yarım asrı aşkın süredir kesintisiz üretim yapmaktadır. Yurt içinde Kastamonu, Gebze, Balıkesir, Samsun, Tarsus ve Adana olmak üzere 6 lokasyonda üretim tesisi olan Kastamonu Entegre; sektöründe yurt dışına yatırım yapan ilk firma olarak Romanya, Bulgaristan, Bosna Hersek, Rusya, İtalya ve Türkiye yatırımları ile 6 ülkede üretim yapan global bir markaya dönüşmüştür. ABD’de ise odun yongası tedarik ve lojistik süreçlerini yürüttüğü bir şirketi vardır.

Kastamonu Entegre, 20 yılı aşkın süredir devam eden yurt dışı yatırımlarıyla ağaç bazlı panel sektöründe dünyanın en büyük beşinci, Avrupa’nın ise dördüncü büyük üreticisi olmuştur. Ana ürün grupları olan MDF, yonga levha, laminat parke, kapı paneli ürünlerinin her birinde dünyanın en büyük 4 üreticisinden biridir. Dünya laminat parke üretiminin %6’sını tek başına üretmektedir.  %30 pazar payı ile Türkiye’nin sektör lideri olan Kastamonu Entegre; aynı zamanda Çin’den Amerika’ya, Avustralya’dan Kanada’ya altı kıtada 100 ülkeye yaptığı ihracatla her yıl açık ara sektör birincisidir.

1,9 milyar dolarlık cirosu ve üretimdeki gücü, bilgisi ve tecrübesiyle, yurt içi ve yurt dışı üretim tesis ve ofislerinde yaklaşık 7 bin kişiye istihdam sağlamaktadır. Mobilya, dekorasyon ve inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu; MDF ve yonga levha, laminat parke, tezgah ve kapı paneli ürünleri ile toplamda 6,5 milyon m³/yıl ağaç bazlı panel üretim kapasitesine sahip üretim tesislerinde her gün 4.500 konutun yaşam alanlarını oluşturacak hacimde üretim yapılmaktadır. Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu (İSO 500) araştırmasında son on yıldır ilk 50 firma arasındadır. “İtalya’nın En Büyük Türk Yatırımcısı” unvanına sahip olan Kastamonu Entegre, aynı zamanda Rusya’nın en büyük MDF üreticisi ve ihracatçısıdır.

 

Kastamonu Entegre, Türk Standartlarına uygunluk ve EPD belgesine sahip ürünlerini, müşteri talepleri doğrultusunda; yanmayı geciktirici (FR), neme dayanıklı (MR), FSC sertifikalı, CARB/EPA ve F**** standartlarında üretebiliyor. “Floorpan” ve “Artfloor”, üretimde çevre dostu malzemelerin kullanıldığını ve ürünlerin insan sağlığına zararlı maddeler içermediğini gösteren “Blue Angel (Mavi Melek)” sertifikasına sahip ilk Türk parke markalarıdır.  Doğal dengeyi koruma ve topluma katkı sağlama misyonuyla hareket eden şirket, Türkiye ağaç bazlı panel sektörünün ilk sürdürülebilirlik raporunu hazırlamıştır. Geleceğin teknolojilerini geliştirmek amacıyla kurduğu Teknopark İstanbul’daki Ar-Ge merkezinde, ürün ve süreç geliştirme, verimlilik artırma, etkin kaynak kullanımı ve ileri malzeme teknolojileri üzerine çalışmaları gerçekleştirmektedir.