Kenar Bandında Lider Güç ROMA, INTERMOB Fuarı’nda Yenilikçi Ürün ve Hizmetlerini Sergiledi

EGGER Türkiye, 30 Eylül – 3 Ekim tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen INTERMOB Fuarı’nda, ROMA markasının yeni hizmet ve ürünlerini sektör ile buluşturdu.

 PVC, ABS, ve Akrilik kenar bantlarının tümünü tek çatı altında üreten dünyanın en büyük kenar bandı tesisi ile Türkiye’de pazar lideri konumunu koruyan EGGER Türkiye, ROMA Kenar Bantları markası ile sektörün ilham kaynağı olmaya devam ediyor. EGGER Türkiye, ROMA markası çatısında sunduğu ilham veren tasarım ve niteliklere sahip ürün portföyünün yanı sıra sektöre hız kazandıran hizmet çözümlerini de INTERMOB Fuarı’nda ziyaretçileri ile buluşturdu.

EGGER standında sadelik yeniden tanımlandı

EGGER, INTERMOB Fuarı’nda “sadelik” kavramı üzerinde durduğu bir stant tasarımı ile ziyaretçilerini ağırladı. Farklı modüllerde ROMA Kenar Bantları ve ROMABOND tutkal markalarının geniş ürün yelpazesini sergileyen EGGER, sadeliği yeniden tanımlayan stant tasarımıyla standı ziyaret edenlerde sanat galerisi hissi uyandırdı.

EGGER Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Vitali Behar, konuyla ilgili olarak şunları aktardı: “Sadelik, son yıllarda farklı tasarım disiplinlerince ele alınan ve özellike iç mekânlarda aktif olarak rol oynayan bir kavram haline geldi. Ancak ‘sade’, soğuk ve mesafeli algısı uyandırmaya devam ediyor. Bu sene fuar çizgimizde, var olan algıyı kırmak adına sadeliği yeniden tanımlayarak doğal ve sıcak olduğu kadar işlevsel de olduğunun altını çizmek istedik.”

EGGER standında deneyim, uzmanlık, çeşitlilik ve estetik dolu tasarımlar büyük beğeni aldı

INTERMOB Fuarı’nda dikkat çeken tasarımlarıyla farklı modüllerde ROMA Kenar Bantları’nın çeşitliliğine vurgu yapan EGGER, mobilya tasarımını zenginleştiren koleksiyonlarıyla dikkat çekti.

EGGER standı, bütünsel tasarımlara mükemmel uyumlu çözümler arayanların ilgi odağı oldu. Stantta gerçek ağaç dokusunu detaylarda hissetmek isteyenlerin tercihi Ahşap Kenar Bantları, dokunsal duyuları harekete geçiren Derin Gofrajlı Kenar Bantları, simli ve sedefli dokunuşlara olanak tanıyan Galaxy Kenar Bantları, yaşamın ışıltısını mekânlara taşıyan Metalik Kenar Bantları, hayallerin tasarımla buluşma adresi Tasarım Kenar Bantları, doğanın çarpıcı ve cesur yansımalarını taşıyan Taş & Mermer Kenar Bantları gibi eşsiz koleksiyonlar etkili bir yaklaşımla sergilendi.

Deneyim, uzmanlık, çeşitlilik ve estetik dolu tasarımların büyük beğeni aldığı modüller ile ROMA Kenar Bantları markası, kenar bandında lider güç olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Kenar bandı sektörüne hız kazandıran güç

Global konjoktürde yaşanan çeşitli değişimler, yeni bakış açıları ve gereksinimlerin doğmasında da etkisini gösteriyor. EGGER Türkiye, ROMA markası için geliştirdiği hizmet çözümlerine de her geçen gün yenilerini ekliyor.

Kenar bandı tasarımına yenilikçi dokunuşlarıyla, detaylarda gizlenen estetiğe olan farkındalığı artıran ROMA Kenar Bantları markası, sunduğu hizmet çözümleriyle iş ortaklarını da güçlendirmeye devam ediyor. Fuar boyunca 23 milyon Euro yatırımla sektöre kazandırdıkları lojistik merkezinin değer yaratan özelliklerini müşterilerine aktaran global firma, dijital dönüşümün lider gücü vizyonu ile geliştirdiği dijital fabrika turunun da tanıtımını gerçekleştirdi. Operasyonel mükemmelliğin şeffaflıkla sergilendiği dijital fabrika turu, sektörde bir ilk olmasıyla dikkat çekiyor.

 

“Kenar bandında lider güç olarak iş ortaklarımızı da güçlendirmeye devam edeceğiz.”

Pazarın ihtiyaçları doğrultusunda gelişim adımları attıklarını vurgulayan Behar, “Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri, pazarın gereksinimleri, sektörel dinamikler gibi farklı konuları geniş perspektifte değerlendirerek ürün ve hizmet çözümlerimizi sürekli yeniliyoruz. Her zaman altını çizdiğimiz gibi, ROMA Kenar Bantları ve ROMABOND tutkal markalarımızla salt yüksek standartlarda üretimimizle değil, hizmet anlayışımızla da kendimizi güncellemeye özen gösteriyoruz. Bu kapsamda dijital dönüşüm adımlarından birini daha hayata geçirdik ve EGGER Gebze Dijital Fabrika Turu’nu paydaşlarımızın hizmetine sunduk. Bu sayede tüm iş ortaklarımız tasarımdan üretime, depolamadan lojistiğe tüm süreçlerimizi şeffaflıkla izleyebilecekler. 23 milyon Euro yatırım değerine sahip lojistik merkezin de faaliyete geçmesiyle sektöre hız kazandırmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ile iş ortaklarımız için değerli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çözümlerimizi anlatmakla kalmaksızın, hayata geçiriyor olmamız bizi lider güç konumuna getiren en önemli özelliklerimizden biri. Geliştirdiğimiz projelerle kenar bandında lider güç olarak iş ortaklarımızı da güçlendirmeye devam edeceğiz.”  dedi.