Kilim Mobilya, Milano ve Sharjah’da katıldığı fuarlarda yenilikçi ürünleriyle yer aldı

Türkiye mobilya sektörüne modern çözümler üreten Kilim Mobilya, İtalya’nın Milano şehrindeki “Salone del Mobile” ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin Sharjah şehrinde gerçekleştirilen “Hive Furniture Show” fuarlarında, güncel ürünleriyle yakın zamanda farklı yaşam tarzları için ürettiği yeni mobilyalarını tanıttı.

Türkiye’nin öncü mobilya markalarından Kilim, İtalya’nın Milano şehrinde mobilya ve tasarım dünyasının önde gelen uluslararası ticaret fuarlarından olan Salone del Mobileve Birleşik Arap Emirlikleri’nin Sharjah şehrinde gerçekleştirilen mobilya buluşmasına ev sahipliği yapan Hive Furniture Showfuarlarına katılım gösterdi. Son tüketici ve profesyoneller için geniş ürün gamıyla her iki fuarda yerini alan marka, ziyaretçilerine son trendlere göre tasarladığı koltuk takımı, yatak odası takımı ve yemek odası takımlarını deneyimleme fırsatı da sundu.

Kilim Mobilya’nın fuar yolculuğu hız kesmeden devam edecek

Her iki fuarda yenilikçi ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren ürünlerle yer almaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Kilim Mobilya Genel Müdürü Cihat Şahin, “Firma olarak ihracat rakamlarımızı artırmak ve yeni pazar noktalarına ulaşmak adına katıldığımız uluslararası nitelikteki fuarlara büyük değer veriyoruz. Pandeminin ardından yeniden fiziki olarak yapılan fuarlarda sektörümüzün diğer önemli firmalarıyla bir araya gelmek ve fikirlerimizi paylaşmak, sektörümüzün ilerleyişi adına büyük önem taşıyor. Geçtiğimiz yılı ülke olarak 4,3 milyar dolar mobilya ihracatı ile kapatmıştık. Bu başarımızı 2022 yılında da devam ettirmek adına sektörümüzün her markasına büyük görev düşüyor. Biz de bu bilinçle güncel ürünlerimizin yanı sıra minimal, elegant, retro, klasik ve modern yaşam tarzını yansıtan yeni ürünlerimizi fuar ziyaretçilerimizle buluşturduk. Yılın ikinci yarısında da ulusal ve uluslararası fuarlarda daha görünür olmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.