ULTRALOGY TEKNOLOJİSİ GAYRİMENKUL PROJELERİNE DEĞER KATIYOR

Ultra-sıkıştırma teknolojisi Ultralogy, gayrimenkul projelerine değer katıyor. Ultralogy teknolojisiyle mutfak tezgahları hem hijyenik hem de daha uzun ömürlü olmasıyla dikkat çekiyor. Tezgah Dünyası Kurucusu Feyzullah Buran, ultralogy teknolojisinden dekton tezgahlarının fark yaratan özellerine dair önemli bilgiler paylaştı.

Dekton tezgah modelleri, ideal ölçüleri ve hafifliği sayesinde mutfak, banyo, dış cephe, duvarlar ve yoğun kullanımlı zeminler için zengin tasarım seçenekleri sunuyor. Cam ve porselen üretiminde kullanılan gelişmiş hammaddeler ile kuvarsın mükemmel bir karışımı olan Dekton tezgahlar, hem çevre hem de kullanım şartlarına karşı maksimum direnç sağlıyor.

Dekton’un ultra-sıkıştırma teknolojisi Ultralogy’nin, gayrimenkul projelerine değer kattığını ifade Tezgah Dünyası Kurucusu Feyzullah Buran;” Dekton tezgah modelleri, malzeme kalitesi ve sınırsız tasarım olanaklarıyla hemen her mekana uygulanabiliyor. İstenen ölçüler ve ekstra özelliklerle mekanlarda rahatlık yaratan Dekton tezgahlar avantajları ile gayrimenkul projelerinin en sık tercih ettikleri tezgahlar arasında yerini alıyor.Dekton tezgahlarının avantajları saymakla bitmez. Özellikle ultra-sıkıştırma teknolojisi Ultralogy’si ile üretilen tezgahlar gayrimenkul projelerine de değer katıyor. Ultralogy teknolojisiyle mutfak tezgahları hem hijyenik hem de daha uzun ömürlü oluyor.” dedi.

Kahve, kalem ve pas gibi en inatçı lekelere karşı dayanıklı

Ayrıca Buran; “Dekton tezgahların özellikleri arasında en dikkat çekici olanlardan biri yüksek UV direncidir. Dekton tezgahlar ultraviyole ışınlarına (UV) dayanım gösterir ve zamanla rengini kaybederek solmaz. İç ve dış mekanlarda bu nedenle rahatlıkla uygulanabilir.”olduğunu belirtti. Tezgah satın alırken dikkat edilen en önemli unsurlardan biri çizilmezlik olduğunu ifade eden Buran; “Dekton tezgahlar piyasada bulunan bir çok yüzey arasında çizilmeye karşı en dirençli olanlardandır. Bıçak ya da tencereleriniz Dekton’u çizmez. Ayrıca, Dekton tezgahları avantajı olarak leke tutmamasını da söyleyebiliriz. Kahve, kalem ve pas gibi en inatçı lekeler bile Dekton tezgahlardan rahatça silinebilir. Gözeneksiz bir yapıya sahip olan Dekton tezgahlar, reçine içermemesi sayesinde, kimyasallara da dayanıklıdır. Çamaşır suyu, lavabo açıcı ve yağ çözücüler Dekton’a zarar vermez.” dedi