Kilim Mobilya, Välinge’nin Threespine teknolojisiyle yeni koleksiyonunu piyasaya sürüyor

Türk Kilim Mobilya, sektörünün her zaman ön saflarında yer almasıyla bilinen köklü bir mobilya firmasıdır. Son lansmanları, Välinge’nin çığır açan Threespine® teknolojisini içeren, akıllı ve montajı kolay mobilyalardan oluşan yepyeni bir koleksiyondur.

Välinge Innovation Kilit Müşteri Müdürü Mindaugas Zacharenko, “Kilim Mobilya, Türkiye’deki ilk Threespine lisans sahibidir ve gerçekten yenilikçi bir tıklama mobilya markası olan ‘Kilim Klik’i yaratmak için teknolojimizi seçmelerinden inanılmaz derecede mutluyuz” diyor.

Kilim, Välinge Innovation’ın devrim niteliğindeki Threespine Click Mobilya teknolojisini içeren modern ve minimalist hazır montaj mobilya serisini 7 – 8 Ekim tarihlerinde Antalya’da düzenlenen büyük bir etkinlikle tanıttı. ‘Kilim Klik’, yenilikçi tıklama teknolojisi sayesinde montajı hızlı, kolay ve hatasız olan, kullanıcı dostu mobilyalardan oluşmaktadır. Mobilyaların alet veya ekstra bağlantı parçası kullanmadan monte edilmesini mümkün kılan benzersiz yerleşik kilitleme sistemidir ve her seferinde hassas açılara sahip ve görünür delik bulunmayan kusursuz, uzun ömürlü mobilyalar sağlar.

 

Kilim Mobilya Genel Müdürü Cihat Şahin, “Kilim Mobilya olarak, Välinge’nin inovasyon tutkusunu paylaşıyoruz ve mobilya sektörünün geleceğinin nasıl olacağına dair paralel vizyonlarımız var” diyor. “Geçen ay ‘Kilim Klik’i piyasaya sürdüğümüzde, hem perakendecilerden hem de etkili sektör paydaşlarından büyük ilgi ve takdir gördü.”

 

Bu akıllı teknoloji, mobilya montajını o kadar zahmetsiz hale getiriyor ki, aslında herhangi bir geleneksel alternatife göre on kata kadar daha hızlı yapılabiliyor. Sökme ve yeniden takma işlemlerinin aynı kolaylıkla yapılması, herhangi bir şirketin rekabetçi kalabilmesi ve pazarın değişen ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılayabilmesi için mükemmel bir çözümdür.

 

Kilim Mobilya Pazarlama Müdürü Abdullah Nurata, “‘Kilim Klik’ ile Türkiye’nin ilk ve tek tıklama mobilya markasını yarattık ve bu benzersiz teklifi yakın zamanda hem müşterilerle hem de perakendecilerle paylaşabildiğimiz için çok heyecanlıyız” diyor. .