Konfor, şıklığı ve rahatlığı Mueno’da bir araya getiriyor.

Göz alıcı tasarımı ile evlere zarif bir görüntü katıyor

Tasarımlarında kalite ve konforu modern çizgilerle bir arada sunan Konfor, Mueno Koltuk Takımı ile evlerinde değişiklik yapmak isteyenlere, yeni ev dizayn edenlere ve evlenecek olanlara alternatif sunuyor. Göz alıcı tasarımı ile evlere zarafet getiren Mueno Koltuk Takımı, ev dekorasyonunda rahatlığı ve şıklığı bir araya getiriyor.

Trend koleksiyonlarıyla öne çıkan Konfor Mobilya’nın Mueno Koltuk Takımı, üçlü koltuk, ikili koltuk ve berjerden oluşuyor. Üç ayrı ebat ve formdaki koltuklara sahip olan takım, modern buklet dokusu ve zamansız krem rengi ile göz doldururken, işlevselliği ile de öne çıkıyor.

Hem rahat hem şık bir tasarım

Rahatlık sağlayan yumuşak oturum katmanı ile yüksek konfor sağlayan Mueno Koltuk Takımı’nda isteğe göre farklı renk ve kumaş çeşitleri kullanılabiliyor. Üçlü koltuktaki relax mekanizma ile geniş oturumun yanı sıra yatak olabilme özelliğine de sahip Mueno Koltuk Takımı, siyah metal ve yüksel ayakları ile modern bir görünümle birlikte temizlikte de büyük bir kolaylık sağlıyor. Farklı renklerde kombin edilebilen ve yumuşacık bir dokuya sahip olan kırlentler de Mueno’nun şıklığını tamamlıyor.

Mueno Koltuk Takımı’na Konfor mağazalarından ulaşılabiliyor.

Konfor Mobilya ve Konfor Yatak Hakkında:

Faaliyetlerine 1978 yılında İzmir’de başlayan Konfor; Konfor Mobilya ve Konfor Yatak markalarıyla yaşam alanlarına kalite, tasarım ve konfor katmak adına dünya trendlerini ve dekorasyonda en son tasarımları kullanıcıyla buluşturuyor. Sektörde 45’inci yılını kutlayan Konfor, yılların getirdiği deneyim ve ustalıkla teknoloji ve kaliteyi modern çizgilerle buluşturuyor. Konfor, üretim tesisinde farklı yaşam alanlarının özgün ihtiyaçlarını karşılayacak modern ürünlere hayat veriyor. Turquality’ye dahil olan Konfor, global marka olma yolunda ilerliyor. Konfor Mobilya ve Konfor Yatak düzenli ve sürdürülebilir büyüyen mağazalarında, çevreye ve geleceğe duyarlı politikalarıyla ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.