Menzil Aksesuar

Menzil Aksesuar olarak 2000 yılında kurulan firmamız, faaliyetlerine Ankara Siteler’de sehpa üretimi ile başladı. Başlangıçta üç kişiyle çıkılan bu yolda, her geçen gün çalışan sayısını arttıran firmamız üretim ve satış yelpazesini de genişleterek ilerlemiştir.

2008 yılında ürün yelpazesine masa,sandalye ve köşe takımlarını da ekleyen firmamız üretim ve satışta hedeflenen çizgisine bir adım daha yaklaşmıştır. Daha fazla hizmet anlayışıyla yeniliklerin ve kalitenin arayışında olan firmamız 2013 yılında yeni üretim tesisilerine geçerek daha çok müşteriye ulaşabilmek amacıyla kendine farklı bölgelerden yurtiçi ve yurtdışından satış ağlarını eklemiştir.

10.000 m² kapalı alana sahip olan üretim tesisimiz 15.000 m²’lik toplam alanı, gelişmiş üretim araçları ve 130 çalışanıyla en yüksek verimlilik ve iş gücüne kavuşarak kaliteli hizmet standartlarına ulaşmıştır. Gerek tasarımlarıyla, gerekse kullanım kolaylığı ve konforuyla dünya standartlarında bir çizgiye kavuşmuş olan firmamız kendi markasını yaratarak yeniliklerine daha yenisini eklemiştir.

Markamız enzi, geçmişten gelen deneyim ve kaliteye, modern çağın getirdiği yenilikleri de katarak her zevke hitap edebilen, çağın ve güncelin yeniliklerini içinde barındıran bir o kadar da konforlu tasarımlara imza atmıştır. Enzi’yi siz değerli yok arkadaşlarımıza sunmaktan mutluluk duyarız.

  • Çankırı Yolu 8. Km 25. Sokak No : 7 Akyurt ANKARA / TÜRKİYE
  • 444 5 268
  • Fax : +90 312 350 19 77 –
  • E-Posta: [email protected]
  • www.menzilaksesuar.com