MOBİLYA ENDÜSTRİSİ MEKSİKA’DA TOPLANACAK: MAGNA EXPO MOBILIARIO E INTERIORES

Mexico City’de her yıl düzenlenen mobilya, dekorasyon, döşeme – zemin kaplamaları ve iç mekan dekorasyonu fuarı Magna Expo Mobiliario e Interiores, alanında en önemli fuar olmaya devam ediyor.

Hannover Fairs Mexico tarafından 16 – 18 Ocak 2019 tarihlerinde Magna Expo Mueblera Endüstri ile ortaklaşa düzenlenen MEM Interiores, 25.yıl dönümünde yine en seçkin ev mobilyası, mutfak mobilyası, iç mekan dekorasyonu, aksesuar ve ev aletleri tedarikçilerine ev sahipliği yapacak.

Geçtiğimiz yıl, Çin, Almanya, İtalya, Kanada, İspanya, ABD ve Avusturya gibi ülkeler de dahil olmak üzere 300 bin brüt metrekare alan üzerinde dünyanın dört bir yanından 200’den fazla katılımcı, 15.000’den fazla ziyaretçyi ağırlayan fuar, bu yıl da katılımcılarına yeni iş imkanları ve fırsatları yaratmaya devam edecek.

Profesyonellere yönelik bir konferans ve çalıştay programı içeren MEM Interiores 2019, yeni dijital ve geleneksel medya iletişim stratejileri ile tüm katılımcıları pazarın alıcılarıyla bir araya getirerek, başarılı iş birlikleri kurmayı ve devam etmekte olan dijital kampanyalarla, sektördeki profesyonellere binlerce tıklama ile doğrudan ulaşmayı hedefliyor.

Etkinliğin Ocak ayındaki 25.yılı için Deutsche Messe, pazarlama ve içerik geliştirme çabalarını özel kitleleri çekmek ve Magna Expo Mobiliario e Interiores’i sektörün beklentilerini karşılayan özel, kapsamlı ve tamamlayıcı bir ticaret platformu sunmak için daha da genişletecek.

Türkiye’den fuara katılım ile ilgili çalışmaların Hannover Fairs Turkey tarafından yapıldığı Magna Expo Mobiliario e Interiores, 16 – 18 Ocak 2019 tarihlerinde Citibanamex Mexico City’de düzenlenecek.

Mobilya ve iç mekan dekorasyon endüstrisi tedarikçileri için en önemli ticaret fuarı olan Magna Expo Mobiliario e Interiores 2019’a sizleri de bekliyoruz.

Daha fazla bilgi ve katılımcı olmak için:   

Hannover Fairs Turkey

Tel: 0212 334 69 00

[email protected]