Turgutlar Grup

Firmamız 1986 yılında küçük bir atölyede yastık ve somya üretimi ile ticaret hayatına başlamıştır. Her geçen yıl ile üretimini, şantiye malzemeleri ve ofis mobilyasını kapsayacak şekilde geniş bir yelpazeye hizmet verecek şekilde geliştirmiştir. Şantiye malzemeleri ile ilgili ürünler üreterek sektörde Türkiye’nin ve dünyanın her köşesine ürünlerini sunmayı başarmış, 6500’e yakın müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Şuan firmamız 10.000 m² kapalı ve 20.000 m² açık alanlı; Showroom, üretim ve depolama tesislerinde en kusursuz hizmeti vermek üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Başta yatak, ranza, dolap olmak üzere bir şantiyenin tüm personel ihtiyaçlarını; yatakhanesinden yemekhanesine, konteynırına kadar nitelikli üretim prensibi ile gidermekte, müşterilerine sağlıklı çözümler üretmektedir.

3 bölüme ayırdığı üretim modelini; metal, tekstil ve ahşap olarak belirlemiştir. Yıllık 54.000 parça metal üretimi ile önceliği ranza ve metal dolaplar almaktadır, 86.000 parça tekstil ürününün büyük bir kısmını; yatak, yastık, yorgan, nevresim ve battaniye takımları almaktadır. 37.000 parça mobilya üretiminin önemli bir kısmını ise ofis mobilyaları olmak üzere, sandalye, masa ve okul sıraları oluşturmaktadır.

Premodia markası ilkleri gerçekleştirdikçe yükselmeye, tanınmaya, ilgi görmeye başlamıştır.
Müşterilerinden gelen talep, şikayet ve öneriler firmamıza yön göstermiş ve bugünlere gelmemizdeki en büyük etkiyi sağlamıştır.

Ofis mobilyası sektöründe oluşturduğumuz BİANOS markası ile yarattığımız ergonomik tasarımlar ses getirmiş kısa sürede büyük beğeni kazanmıştır.
Bianos tarafından tasarlanan ürünler; proje ve konseptin analizi, araştırma, eskiz, etüt ve tasarımlarıyla başlayıp, tüm detaylar en küçük ayrıntısına kadar çözülerek gerçekleştirilmiştir.

Bu hizmetlerde amaçlanan; yalnız özgün bir ürün oluşturmak değil, aynı zamanda müşterinin yatırımının optimizasyonunu sağlamak üzere doğru ürün seçimi ile akıllı üretim metotları ve detay çözümler geliştirmektedir.

Premodiaolarak amacımız; teknoloji ve iletişimin hızla geliştiği günümüzde; doğru, hızlı ve güvenilir işletme anlayışıyla ürün ve hizmet vermektedir.

Tasarım; vizyon, bilgi birikim ve yaratıcılık gerekmektedir. Bunların ötesinde, detay çözebilmek, bilinen çözümleri dönüştürebilmek, tasarımı başarılı bir ürünün ya da mekanın başarısını uygulamaya da taşıma anlamında önemlidir. Premodia; sahip olduğu vizyon ve bilgi birikimini bir araya getirip, hem tasarım hem de uygulamada aynı çizgiyi yakalayabilmiştir.

Sektörün en iyileri ile çalıştık sektörde en iyi olmayı başardık.

Adres: Samsun Yolu Üzeri 30. Km. Lalahan – Ankara

Telefon Numaralarımız:

444 4 540
0 312 865 18 65
0 312 865 11 11
0 312 350 81 53
0 312 350 11 54

Faks Numaralarımız:

0 312 350 23 60
0 312 865 23 23

E-mail: [email protected]

www.turgutlar.com.tr