PARKEDE ‘BAHAMA’ ESİNTİSİ

Türkiye’nin en çok tercih edilen parke markalarından TerraClick; Panama, Marbella, Bahama gibi coğrafyalardan ilham alarak hazırladığı yeni renk koleksiyonuyla yaşam alanlarına dekoratif bir hava katıyor.

Her bütçeye uygun, kaliteli parke alternatifleriyle dikkat çeken TerraClick, ürün ve renk çeşitliğini artırıyor. Türkiye’nin en çok satan laminat parke markaları arasında öne çıkan TerraClick, kullanıcılarına sunmaya başladığı 8 mm kalınlığındaki 5 farklı renk alternatifiyle, yaşam alanlarına daha sıcak ve dekoratif bir hava katıyor. Panama, Marbella, Bahama, Lizbon gibi dünya coğrafyalarından ilham alınarak hazırlanan yeni renk koleksiyonu TerraClick markasının en çok tercih edilen ürünlerinde kullanılacak. Yıldız Entegre güvencesiyle kullanıcılara sunulan ürünler, özellikle dayanıklı yapısı ve her bütçeye hitap edebilme özellikleriyle evlerini yenilemek isteyen tüketicilerin öncelikli tercihleri arasında yer alacak.

UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM

Laminat parkelerin, kolay temizlenme, leke tutmama ve çizilmeme gibi özellikleriyle kullanıcılara büyük fayda sağladığının altını çizen Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, “Uzun ömürlü kullanımı ve uygun fiyat aralığıyla, Türkiye’nin en çok tercih edilen laminat parke markalarından TerraClick bünyesinde kullanıcılarımıza sunduğumuz yeni renklerimiz, bir yandan iç mekanlara dekoratif bir hava katarken bir yandan da ev ve ofislerimizi daha sıcak ve samimi bir yaşam alanına dönüştürmek için tasarlandı. Renk çeşitliliğinin yanı sıra TerraClick markalı parkelerimizin bir diğer önemli özelliği de dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır.” ifadelerini kullandı.