Yıldız Entegre’ye Horizon Interactive Awards’tan Gold Winner Ödülü!

Dünyanın en prestijli interaktif medya ödüllerinden biri olan ve yılda bir kez düzenlenen Horizon Interactive Awards yarışmasının kazananları belli oldu. Yıldız Entegre, yenilikçi bakış açısıyla tasarladığı web sitesiyle altın ödüle layık görüldü…

Orman ürünleri sektörünün öncü ismi Yıldız Entegre, aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. 2018 yılında dijitalleşme çalışmalarına hız veren Yıldız Entegre, uluslararası alanda en prestijli dijital ödülleri arasında kabul edilen ve bu yıl 17’incisi düzenlenen The Horizon Interactive Awards’ta ‘Kurumsal & B2B’ kategorisinde ‘Altın Ödül’ün sahibi oldu.

Yenilikçi bakış açısı ile tasarlanan Yıldız Entegre’nin birçok içerik ve tüketici deneyimi sunan web sitesi, The Horizon Interactive Awards’ta binlerce başvuru arasından, profesyonellerden oluşan jüri tarafından ödüle layık görüldü. Horizon İnteraktif Ödülleri’nin sahipleri, çeşitli multimedya, grafik tasarım, reklamcılık ve pazarlama kökenli endüstri profesyonellerinden oluşan bir jüri tarafından belirleniyor. Ödüller tasarım, yaratıcılık, teknik, mesaj ve verimlilik kriterlerine göre değerlendirmeler yapılarak sahiplerini buluyor.

Ödüle ilişkin açıklamada bulunan Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, “Türkiye’de ve dünyada başarılı pazarlama faaliyetlerinin sonuçlarının değerlendirildiği ve ödüllendirildiği dünya çapında prestijli bir organizasyon tarafından ödüllendirilmek bizi gururlandırdı. Bu tür ödüller, iyi örneklerin açığa çıkmasıyla sektöre örnek olurken; aynı zamanda iç ve dış iletişimde şirketlerden ve uygulamalarından bahsettirerek gelişim olgusunu da uyandırıyor. Şirketlerin bu ödüller sayesinde marka değerlerine hem kurum markası olarak hem de tüketici ve müşteri markaları olarak değer kattığına inanıyoruz. Pazarlama faaliyetlerinin ödüllendirildiği bu yarışmada aldığımız ödülle dijitalleşme sürecimizde yenilediğimiz web sitesinin sektöre getirdiği yenilikler, avantajlar uluslararası düzeyde tescilleniyor. Yıldız Entegre, bu gibi ödüllü projelerle faaliyetlerine devam ederek gerek kurum markasına gerekse tüketici ve müşteri markasına değer katmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

Şahin açıklamalarını şöyle sürdürdü: Yıldız Entegre’nin öyküsü 130 yıla dayanıyor. Ancak biliyoruz ki dünya değişiyor, teknoloji gelişiyor. Tüm bu değişim ve gelişimle birlikte pazarlamaya yön veren idealler de şekillenmek durumunda kalıyor. Biz, “değişimi yakalayan ayakta kalacak” bilinciyle önce kurumsal kimliğimizi yenilemekle işe koyulduk. Ardından yenilenen yüzümüzle pek çok platformda yer almaya özen gösterdik. Bu platformların başında ise dijital dünya geldi. Sektörler arasındaki entegrasyonun arttığı, teknolojik gelişmelerin iş yapış modellerini yeniden şekillendirdiği günümüzde, global bir üretici olma yolculuğunu dijital dönüşüm ile güçlendirmemiz gerektiğinin farkındalığıyla web sitemizi yeniledik. Sektöre sunduğumuz çok değerli yeniliklere hız kesmeden devam ediyoruz. Getirdiğimiz yeniliklerin fark yarattığını görmek de bizleri mutlu ediyor.

 

Yıldız Entegre Hakkında

Yıldız Entegre, 1890 yılında Trabzon’da kereste ticareti ile başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında kurumsallaşma hamlesiyle ileriye taşıyarak orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olmayı başardı.

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Yıldız Entegre, Türkiye’nin en büyük 50 sanayi şirketinden birisidir. Dünya’da orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasındadır. 1.725.000 m²’ den fazla alanda kurulu bulunan, farklı coğrafyalardaki 7 üretim tesisi, 3 liman terminali ve 3 deposu ile çalışmalarını ‘Doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle gerçekleştiren Yıldız Entegre tüm üretim tesislerinde toplam 12.000 m3/gün levha üretim kapasitesine sahiptir.

Yıldız Entegre Türkiye, Romanya ve Slovenya’da bulunan üretim tesislerinde; MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminat parke, boyalı levha (mdf, sunta), kapak panel, lak panel, mdf kapı, kapı paneli, emprenyeli kağıt ile tutkal üretimi