Yıldız Entegre, İntermob Fuarı’na yenilikçi vizyonu ile damga vurdu

Orman ürünleri sektörünün lider şirketi Yıldız Entegre, bu yıl 22’ncisi düzenlenen İntermob Fuarı’nda yeni ürün ve çözümlerini tanıttı. 12-16 Ekim tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta düzenlenen fuarda, Yıldız Entegre ‘Ağacın İzinde’  ürün ve hizmetlerini dünyanın dört bir yanından sektör profesyoneli ile buluşturdu.

Orman ürünleri sektörünün global oyuncusu Yıldız Entegre, 12-16 Ekim tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen “22. Intermob Mobilya Fuarı”nda yenilikçi ürün ve hizmetlerini ziyaretçilerle buluşturdu. “Ağacın İzinde” felsefesini taşıyan modern bir mimariye sahip standıyla dikkatleri çeken Yıldız Entegre, doğal, dekoratif ve sıcak yaşam alanları sunan “Yıldız Home ve Yıldız Trend” markaları altındaki ürünlerini sektör profesyonelleri ve iş ortaklarına tanıttı.

Variodor kapılar her zevke hitap eden çeşitliliği ile dikkat çekti

Yerli ve yabancı çok sayıda kişinin ziyaret ettiği Yıldız Entegre standında Variodor kapıların sergilendiği deneyim odaları yoğun ilgi gördü. Temel güvenlik, 38 desibele kadar ses geçirmezlik, ateşe dayanıklılık sertifikalarının anlatıldığı deneyim odalarında Variodor kapılar her zevke hitap eden model alternatifi ve kalitesi ile dikkat çekti. İçi dolu mdf Variodor kapılar, kaliteli işçiliğinin yanı sıra yeni modelleri ile de konut projelerinde tercih ediliyor. Mekanlar ile bütünleşen yeni kapı kasası ve gizli menteşe sistemi ile de iç mekanlar için bütünleyici bir unsur haline gelmesiyle fuarda katılımcıların odak noktalarından biri haline geldi. Yıldız Home markası altında sunulan farklı ebat ve kalınlıklarıyla laminat parkeler de çeşitliliği ile göz doldurdu.

Yıldız Trend portföyüne eklenen yeni renkler ve yüzey seçenekleri beğeni aldı

Yaşam alanlarına derinlik katan lak panellerin sergilendiği bölümde katılımcılar ürünlerin mekâna kattığı estetiği, renk yelpazesini ve sahip olduğu ayna efektini yakından inceleme fırsatı buldu.

Mdflam/suntalam bölümünde farklı yüzeyleri ile hayal edilen tasarımların gerçekleşmesine olanak tanıyan ürünler sergilendi. Tüm yaşam alanlarında kendine yer bulan mdflam/suntalam ürün grubundaki yeni renkler ve yüzey seçenekleri sektör profesyonellerinin beğenisi aldı.

Dokuz renkten oluşan ve “The Nine” ismini alan yeni mdflam/suntalam serisi, her üretim sürecinin “ilham” ile başlamasından yola çıkarak Vals, Everest, Moon, Asia, Spring, Sonata, Lagina, Lumiere ve Dante isimli renklerden oluşuyor.

Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, ürün portföyünü belirlerken tasarım dünyasının tüm ihtiyacını karşılayabilecek çeşit ve nitelikte dekorlara odaklandıklarını belirtiyor. Şahin, “Tasarım dünyasındaki yaklaşımları yakından takip ediyor, tasarımcı ve mimarın ihtiyacını anlayarak dekor seçimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Globalde değerli fuarları uzman ekiplerimizle ziyaret ederek, tasarımcı ve mimarların önerilerini alarak ve sonuçta sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek yenilikçi üretimlerimizi hayata geçiriyoruz. Portföyümüze eklediğimiz yeni dokuz rengimizden koyu ahşap renge sahip Moon ya da mermer desenlerin son dönemdeki yükselişi ile endüstriyel tasarımlar için özel tasarlanan Sonata gibi renklerimiz kapsamlı ar-ge çalışmalarımız sonucu renk kartelamıza girdi. Benzer şekilde İntermob’ta kullanıcısı ile ilk kez buluşturduğumuz yeni taş yüzeyler, ağaç malzemenin sıcaklığı ile taş yüzeyin verdiği eşsiz modern çizgiyi bir araya getiriyor. Ağacın İzinde yolculuğumuzda kalite, tasarım ve estetiği yaşam alanlarına taşımaya devam edeceğiz” dedi.

Dünyanın dört bir yanından ziyaretçiler İntermob’a katılım gösterdi

Fuarın oldukça başarılı geçtiğini belirten Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, “Yıldız Entegre Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yıldız’ın da konuklarımızla buluştuğu fuarda kapı, parke, levha ürün gruplarımızı sektöre sunma imkanı bulduk. Ağacın sıcaklığını taş yüzey dokusu ile birleştiren yeni ürün grubumuzu da bu fuarda alıcısı ile buluşturduk Öte yandan bu yılın ikinci yarısı itibarıyla lam koleksiyonuna kattığımız yeni 14 rengimizin de mobilya üreticileri ve tasarımcılar tarafından beğenilmesinin mutluluğunu yaşadık” dedi.

 

Katılımcılarla inovasyon odaklı çözümleri paylaştıklarını belirten Ercan Şahin, “Standımızda oluşturduğumuz dijital deneyim noktasıaracılığıyla ziyaretçilerimiz,tüm ürünlerimizi gerçeğe en yakın simülasyonuyla inceleme fırsatı buldu” değerlendirmesini yaparak sözlerineşöyle devam etti: Fuar boyunca yerli ve yabancı çok sayıda müşterimizle bir araya geldik, ürünlerimizle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Oldukça önemli iş bağlantılarına sahne olan fuarda mimar ve tasarımcıların da teknoloji ve tasarımın sıra dışı bir yaklaşımla buluştuğu yeni ürünlerimize ilgisinden büyük memnuniyet duyduk.