ROMA 2022 Kenar Bandı Koleksiyonu, Özgün Tasarımlara Zamanın Renkleri ile İdeal Çözümler Sunuyor

ROMA, doğallık ihtiyacına cevap verecek nitelikte özel tasarlanmış detayları kullanıcısı ile buluşturuyor. Yaşam alanlarının sunduğu huzur ve dinginlik hissinden ilhamla hazırlanan ROMA 2022 Koleksiyonu vitrine çıkıyor.

Türkiye, Balkanlar ve Ortadoğu’nun lider, dünyanın en büyük 3. kenar bandı üreticisi EGGER Türkiye, ROMA Kenar Bantları markası ile sektörün ilham kaynağı olmaya devam ediyor. ROMA Kenar Bantları, “Zamanın Renkleri ile İdeal Çözümler” mottosuyla yeni renk ve tasarımlara sahip kenar bantlarını ürün grubuna ekleyerek portföyünü genişletiyor.

 

Metropol insanı, son yıllarda küresel ölçekte yaşanan teknolojik yenilikler, pandemi ardından “yeni normal” düzenine geçiş, ekonomik dalgalanmalar gibi çeşitli değişimlerin etkisiyle farklı bakış açılarına ve doğaya kucak açan yaşam tarzlarına yönelim gösteriyor. Bununla birlikte bireyler, gittikçe daha izole yaşayarak konservatif bir hayata adım atıyor ve bu büyük dönüşüm yeni dekorasyon trendlerine de hızla yansıyarak 2022 tasarım fikirlerine ilham veriyor. Bu dönüşüm sürecinin mobilya sektörüne de yansıdığı, sektörde meydana gelen farklı taleplerle izlenebiliyor. ROMA Kenar Bantları, yenilikçi ürün anlayışıyla ortaya çıkan taleplere cevap vererek, detaydan bütüne kusursuzluk arayan tasarımlara hem mükemmel uyumlu hem de çarpıcı kontrastlarla neredeyse sınırsız kombinasyon olanağı sunan 2022 Koleksiyonu’nu lanse etti.

EGGER Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Vitali Behar, konuyla ilgili olarak “Yenilikçi bakış açımızı sektöre değer katan, özgün tasarımlara çarpıcı detaylar sunan ürün portföyümüzü  geliştirmek noktasında da koruyoruz. 2022 Koleksiyonu’muzu, değişen dünyada yükselişte olan dekorasyon eğilimlerinin yanı sıra kullanıcıların ihtiyaçlarına kulak verdiğimiz kapsamlı araştırmalarımız ve derin bilgi birikimimizin sonucu olarak hazırladık. Değişen şartları ve tasarım eğilimlerini göz önünde bulundurmakla birlikte, yeni koleksiyon renklerimizin karar aşamasında ilham aldığımız bir unsur daha oldu: Yaşam alanlarında aradığımız huzur ve dinginlik hissinin hiç kaybolmaması. Ayrıca belirtmek isterim ki, tasarladığımız 35 farklı rengi ürün gamımıza dahil ederken büyük mobilya üreticilerinin sık kullanılan renklerini ve yılın trendlerini de göz önünde bulundurduk. Son derece kapsamlı düşündüğümüz bu süreçte, sağlam temeller üzerine adımlar atarak yeni renk çalışmalarımızı tamamladık. Sonuç olarak yeni koleksiyonumuzda 16 tanesi yeni olmak üzere 20 ahşap, 9 düz, 3 fantezi, 2 dekoratif metal ve bir Trio (PVC) rengi yer aldı. ROMA tasarım uzmanlarımızın, cazibesini doğadan alan damarlı ahşap desenler, yumuşak nötr tonlar ve mükemmel uyuma olanak tanıyan strüktürlere yer verdiği yeni koleksiyonumuz, yaşam alanlarını zamanın renkleri ile buluşturarak ideal çözümler sunuyor.” sözlerini kaydetti.

ROMA 2022 Koleksiyonu, yetkili ROMA bayilerinde ve Kenarbandı Sihirbazı mobil uygulamasında kullanıcısı ile buluşmaya hazır.