İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalı: Ondörtüç Pendik’ten hemen teslim daireler için fırsat dönemi

İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, Pendik’te inşa ettikleri ‘Ondörtüç Pendik’ projesinde kalan sınırlı sayıda daireyi hemen tapu avantajıyla sunduklarını söyledi. Çulhalık “Uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olmak isteyenlere çağrıda bulunuyor, fiyatların her gün yükseldiği bu dönemde hemen teslim projelerin avantajlarından faydalanmalarını tavsiye ediyorum” dedi.

Doğayla iç içe bir yaşam sunan sektörün güvenilir markası İnsay Yapı’nın İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden Pendik’te inşa ettiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesinden konut sahibi olmak için son daireler satışta. Hemen teslim, hemen tapu avantajıyla ev sahibi olma fırsatı sunan ‘Ondörtüç Pendik’, güvenli, konforlu ve kazançlı bir daire sahibi olmak isteyenlerin tüm beklentilerini karşılıyor.


Yüzde 0,99 faiz ve 10 yıl vade fırsatı

Merkezi konumu ve ulaşım avantajlarıyla da dikkat çeken ‘Ondörtüç Pendik’ projesi geniş balkon, bahçe, yeşil alan donanımıyla da tercih sebebi oluyor. Yatırımcılara bütçelerini sarsmadan ev sahibi olma fırsatı sunduklarını kaydeden İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık,yatırımcılara kaliteli, güvenli ve yatırım değeri yüksek bir projeyi uygun fiyata ve kolay ödeme şartlarıyla sunduklarını söyledi.

 

Çulhalık “İstanbul’un en çok kazandıran bölgelerinden birinde inşa ettiğimiz 252 konut ve 15 ticari birimden oluşan Ondörtüç projemizde son daireleri satıyoruz. Geriye kalan daireler için uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olmak isteyenler için çağrıda bulunuyoruz. Konutu olmayanların 0.99 faizle ya da konutu olanların yüzde 1,29 faizle 10 yıl vadeyle ev sahibi olma imkanı bulunuyor.Tamamlanan ve yaşamın başladığı projemizden satın alma yapanların dairelerini hemen teslim ediyor ve tapularını yine hemen veriyoruz. Fiyatların her gün yükseldiği bu dönemde bitmiş ve hemen teslim projelerin avantajlarından faydalanmalarını tavsiye ediyorum” dedi.

Geniş balkonlu yaşam alanları

‘Ondörtüç Pendik’ projesi, 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor.Yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları, kapalı otopark imkanlarının bir arada sunulduğu projede 24 saat güvenlik hizmeti de yer alıyor. Projenin yüzde 85’i ise balkonlu dairelerden oluşuyor. Şehrin içinde müstakil bir yaşam vaat eden projede yer alan 2+1 ve 3+1 dairelerin her birinde yemek yenilecek kadar geniş balkonlar yer alıyor. 1+1 dairelerin çoğunda bir balkon yer alırken 3+1 dairelerde ise iki balkon bulunuyor.Projede yer alan 2+1, 3+1 konutların her birine geniş depolama alanları yer alıyor. Ondörtüç Pendik’te 1+1 daireler 1 milyon 730 bin TL’den, 2+1 daireler 2 milyon 130 bin TL’den, 3+1 daireler ise 3 milyon 315 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Tavşantepe metrosunda geri sayım başladı

Pendik’in merkezinde yer alan ‘Ondörtüç Pendik’ projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yapımı devam eden ve yıl sonunda açılması beklenen Pendik Tavşantepe-Sabiha Gökçen Havalimanı arasındaki metro hattı, projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent’e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor.Özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor. ‘Ondörtüç Pendik’, Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlanıyor.

 

İnsay Yapı hakkında:

Grubun temelleri 1979 yılında ağırlıklı mobilya sektörüne toptan boya, vernik, tiner, polyester malzemeleri tedariki yapan İhsan Boya San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluşu ile atıldı. 1994 yılında grubun amiral gemisi Kolsuzlar Kimya San. ve Tic. AŞ. ile birçok endüstriyel tesisin ana girdisi konumunda olan 50’yi aşkın kimyevi maddenin dış ticareti, depolanması ve lojistiğinin sağlanmasına yönelik yatırım yapıldı. 1997 yılına gelindiğinde grubun üretici firması olan İhsan Kimya Boya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluşu tamamlandı. Böylelikle sanayi tipi endüstriyel ve sentetik tinerlerin üretimine başlandı. Daha sonra 40 yıllık tecrübe ve sermaye birikimini gayrimenkul sektöründe kazandırmak üzere, 2011 yılında İnsay Yapı San. ve Tic. A.Ş’yi kuruldu. Ankara’da 119 konuttan oluşan Elit Manzara Beytepe projesi ile İstanbul Pendik’te 252 konutluk Ondörtüç projesini hayata geçirdi. Önümüzdeki dönemde yeni projelerin hazırlıklarını da sürdüren İnsay Yapı, güçlü kadrosu ile sektörde söz sahibi aktörler arasında yer almaktadır.