Sefes Mobilya

SEFES = Seyit + Efe + Semiha, yani 3 çocuğumuzun isminden oluşuyor şirket ismimiz ve markamız. Bugün yaklaşık 50 personelle ailemiz daha da büyüdü. Öyle bir aileyiz ki, ürünlerimizin isimleri çalışanlarımızın çocuklarına veya eşlerine ait: Zeynep, Yasemin, Meral, Sinem, Sultan gibi…

Nasıl başladık ? Amatör olarak topladığımız Türk el halı ve kilimlerinin satışı için 1997’de şirketimizi kurduk ve 2002 yılına kadar bünyemizdeki halı ve kilimleri ihraç ettik.

2003 yılında ise sandalye üretimine başladık. 2004 yılında ürünlerimize metal ve döşeme karyolayı da dahil ettik ve bugün metal ve ahşap sandalye ile birlikte metal ve döşeme karyola da üretiyoruz ve ağırlıklı olarak ihraç ediyoruz.

Sefes olarak müşterilerimizin özel projelerinde de hizmet veriyoruz. Bir çok cafe, restoran ve otel projelerinde müşterilerimize çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Her şirketin bir vizyonu vardır, bizim vizyonumuz ise her eve en az bir Sefes sandalyesi vermek veya bir Sefes karyolasında müşterilerimizi rahat ettirmek.

İhracat pazarlarımız Avrupa ülkeleri, Kuzey Afrika, İran, Yakın Doğu ve Türki Cumhuriyetleri.

Adres : Mobilyakent 5.083 Sok. No. 29-31 A, 38090 Kayseri / Türkiye
Telefon : +90 352 321 41 51
Email : [email protected]

www.sefes.com.tr